Víkendové výsledky naší mládeže 21.9. - 22.9.2024

24.9.2024

Další mistrovská utkání naší mládeže jsou za námi a my Vám přinášíme jejich přehled.

U19

FC Vsetín - TJVM 2:0 (1:0), neděle 22.9.2024, 10.00 hod.

Branky: 11. Konečný, 58. Filák

ČK: 87. Malíř

Sestava: Krůpa – Vašíček, Malíř, Bětík, Novosad – Tichý (82. Zubík), Sedlák – Koňařík, Zedek, Podhrázský (46. Pečiva) – Dohnálek (73. Sovák)

Úvod utkání patřil domácím, které dvakrát v gólové šanci vychytal Krůpa. Po nezvládnutém bránění u postranní čáry jsme nechali vsetínského hráče proniknout do vápna a dali mu čas pohodlně naservírovat míč na nepokrytého hráče druhé vlny, který skóroval o tyč do sítě. Nám se v prvním poločase povedlo dostat do jedné vyložené šance a do několika akcí, které volaly po důrazném zakončení, což se nepodařilo.

Ve druhém části jsme zkusili na domácí zatlačit, ale nedotáhli to do střelby, bez které branka nepadne. Vsetín využil gólově rychlý protiútok a my to postupem času více otevírali, což přineslo několik ošemetných situací u naší branky. Ke snížení nedošlo a po vyloučení v závěru jsme přišli o Malíře.

Domácí byli v zápase nebezpečnější, dali dvě branky a rozhodli derby pro sebe. Prohrát v něm je sice „nechutné“, ale my se musíme soustředit na další zápasy, kterých je na podzim ještě dost.

U17

FC Vsetín - TJVM 1:3 (0:1), neděle 22.9.2024, 12.30 hod.

Branky: Fárek 2x z pen., Podhrázský

U15

TJVM - Hlučín 1:2 (1:1), neděle 22.9.2024, 10.00 hod.

Branka: Šulák Robert

U14

TJVM - Hlučín 6:2 (3:1), neděle 22.9.2024, 12.00 hod.

Branky: Neťuka M. 2x, Rožnovský, Květák, Veselý a Závěšícký

U13

Hlučín - TJVM 10:5 (4:4), sobota 21.9.2024, 10.00 hod.

Branky: Pajdla 3x, Blažek a Foltýn

Do Hlučína jsme jeli s dobrou náladou po vítězství a chtěli si potvrdit, že umíme disciplinovaně branit a kreativně útočit.

Bohužel se potvrdila jen druhá část a to zejména v první půli. V druhé už ani to ne. Drželi jsme do 60.minuty remízu, ale pak slepice góly na vzali nadějí.

Opět se potvrdilo, že bez disciplíny nelze pomýšlet na vítězný výsledek.

U12

Hlučín - TJVM 1:4 (0:2), sobota 21.9.2024, 10.00 hod.

Branky: Topič 2x, Žlebek a Vrána

Po odloženém "povodňovém" kole, nás čekal těžký zápas v Hlučíně. Herní i tréninkovou pauzu jsme proti nepříjemnému soupeři ukončili sice vítězně, ale tentokrát jsme se na tři body opravdu nadřeli.

Do zápasu jsme šli s tím, že na menším hřišti chceme pracovat především do rychlosti, rychle posouvat míče, vyvarovat se ztrát v nebezpečných prostorech, pracovat na přípravě zakončení a v něm jsme chtěli být maximálně efektivní.

První poločas byl z naší strany poměrně solidní. Přestože se nám nedařila kombinace úplně podle představ, byli jsme daleko více na míči a dostávali se před branku domácích. Tady nám ale chyběl větší klid a lepší řešení situací 1x1. Přesto jsme se dokázali dvakrát prosadit a domácí v podstatě k ničemu nebezpečnému nepustili.

Druhý poločas se nám ale vůbec nepovedl.

Chtěli jsme držet míč, kombinovat, chtěli jsme být zodpovědní, zápas kontrolovat, ale to se nám vůbec nepovedlo. Hned z druhého útoku soupeře jsme inkasovali a znervózněli jsme. Úplně jsme vypadli z tempa. Domácí se dostali do zápasu a tlačili se dopředu.

"Vítězství to bylo dnes odedřené. V podstatě jsme ty body ve druhém poločase urvali na sílu. Chyběla nám lehkost, rychlost a přesnost v kombinaci, lacinými, někdy až hrůzostrašnými ztrátami jsme dostali domácí do zápasu a naopak my se do něj dlouho nedokázali vrátit..." Jan Blabla, trenér

Směrem do defenzivy jsme ale pracovali i pod tlakem relativně spolehlivě. Udrželi jsme většinu útočných akcí domácích na stranách hřiště, nepouštěli je do předbrankového prostoru, do zakončení a poradili jsme si i se standardkami.

V situacích, kdy to s námi vypadalo opravdu špatně, jsme si dokázali pomoct gólem. Tím se nám podařilo tlak soupeře snížit a po hororové půlhodině jsme mohli zápas definitivně rozhodnout, když jsme se dostali do velkých šancí, ale nedokázali je proměnit.

Za ValMez nastoupili:

Jan Blabla, Tomáš Galus, Aleš Nauš, Jakub Kanitra, Tomáš Daněk, Eliáš Trochta, David Pospíšil, Adam Křížek, Ondřej Žlebek, Nicolas Alex Topič, Štěpán Ruman, Damián Vrána, David Cahlík, Jáchym Černoch, Nikolas Ondruch, Sophie Ullrichová

U10

Podlesí - TJVM 11:4, sobota 21.9.2024, 10.00 hod.

Branky: Pavelka 2x a Ligas 2x

U09

OFS Turnaj Kelč

Kluci neměli proti sobě soupeře podobných kvalit a možná i díky tomu polevili v tréninku návyků rychle útočné hry a odpovědnosti dozadu. Dali hodně gólů,  ale ještě potřebujeme kvalitnější obranu v podobě návratu pod míč. Jinak kluci odvážné stříleli a měli sporty gólů.

U07

UHER FESTIVAL Hutisko

Kluci a holky předvedli nádherné okamžiky při vedení míče i dávání gólů.  je radost pozorovat, co se naučí za krátkou dobu a jakou z toho mají radost.