Tři body zůstaly doma

26.8.2024

Áčko doma opět bodovalo

Po pátečním domácím zápase zůstaly všechny body doma. Kluci porazili SK Baťov v poměru 3:1 a připsali si tak druhé domácí vízězství v řadě.

TJ Valašské Meziříčí - SK Baťov 3:1 (3:0)
střelci: Adam Hrdlička, Adam Tkadlec (z pen.), Tomasz Gomola - Patrik Šiška (z pen.)

Začátek zápasu byl pozvolný z obou dvou stran. Po brejkové sitauci jsme šli ve 12. minutě do vedení, kdy se po souhře Vrána - Hrdlička trefil druhý jmenovaný. Ve 32. minutě jsme po faulu na R. Veselého zahrávali pokutový kop, který s přehledem proměnil Adam Tkadlec. Poté jsme měli ještě jednu vyloženou šanci, ve se ocitl Dostál, ale golman hostů jeho pokus špičkou vytěsnil. Do konce poločasu jsme přidali jestě jednu uklidňující branku, kdy se ve 43 minutě prosadil Gomola.

Ve druhém poločase se soupeř zvedl a šlo vidět, že chce něco s výsledkem udělat. Z jeho územní převahy žadné vyložené šance nepraměnily. Až v 74. minutě přišla chyba v naší defenzivě a hráč hostů byl faulován v pokutovém území. Z nařízené penalty se prosadil hostující Šiška a korigoval tak skóre na konečných 3:1. Ve zbytku zápasu jsme soupeře do žádně vyložení šance nepustili a pohlídali si tak vítežný výsledek.