FK Bospor Bohumín - TJ Valašské Meziříčí 3:1 (1:1)

Zápas my versus František Hanus dopadl lépe pro útočníka Bohumínu.

Sestava: Dragon – Němec, Tkadlec, Bystřičan, Hrdlička – Koňařík, Kulhánek (80´Veselý David), Žilinský, Veselý René (57´Křenek) - Smilek (68´Vozák) - Gomola

Střelci FK: Hanus František (30´, 55´, 83´)

Střelec TJVM: Smilek David (15´)

ŽK FK: Kodeš Jan (5´), Fulier Samuel (90+3´)

ŽK TJVM: Vozák Václav (71´)

Nedělní zatažené odpoledne patřilo našemu zápasu s týmem FK Bospor Bohumín. Do zápasu jsme vstoupili s velkou aktivitou, kterou hned v 15. minutě zužitkoval David Smilek a poslal nás do vedení. Hra se mírně vyrovnala, ale jak domácí, tak i hosté si větší šanci nedokázali delší dobu vypracovat. To se změnilo ve 30. minutě, kdy se na malou chvíli rozestoupila naše obrana a František Hanus srovnal povedeným lobem. Hrál se pohledný a rychlý fotbal, ovšem bez nějakých větších šancí. Do poločasu se již nic zásadního neudálo a tak hráči odešli do kabin za remizového stavu.

Druhý poločas započal ve stejném duchu jak skončil ten první. Kombinanční fotbal, ovšem bez větší šance. O své slovo se tedy musel opět přihlásit Hanus, který využil zaváhání v naší obraně a pohlednou trefou v 55. minutě poslal domácí do vedení. Náš tým to samozřejmě vyburcovalo k větší aktivitě, ale ani řada standartních situací a několik střeleckých pokusů nebyla úspěšných. Obrana Bohumína pracovala na 120 %. Náš vzdor nadobro zlomil opět Hanus, který zase potrestal chybu v naší obraně a svým hattrickem rozhodl zápas ve prospěch domácích. A bylo hotovo. Z hřiště Bohumína si tak i přes sympatický výkon odvážíme porážku 3:1.

Další zápas nás čeká proti doma a to proti týmu FC Bílovec. Zápas se odehraje v sobotu 1. 6. v 17:00.

TJ Valašské Meziříčí > Aktuální > FK Bospor Bohumín - TJ Valašské Meziříčí 3:1 (1:1)