Body z derby zůstaly doma

15.8.2024

Proti Všechovicím jsme doma bodovali

V pátek jsme od 17:00 přivítali na domácí půdě rivala ze Všechovic. Výsledek skončil naší výhrou a to nejtěsnějším možým rozdílem, kdy se o jedinou branku našeho týmu postaral Jonáš Vrána.

TJ Valašské Meziříčí - TJ Tatran Všechovice 1:0 (1:0)
Střelec: Jonáš Vrána

Do zápasu jsme vstoupili lépe, než soupeř a diktovali tempo hry. Hned v 5 minutě měl šanci Bílý, který z malého vápna netrefil. Poté trefil Dostál břevno po krásné střele ze 30 metrů. Následně jsme špatně realizovali útočně situace, ale jedna z nich se uchytila, kdy po krásně akci a přihrávce Dostála otevřel skóre zápasu Jonáš Vrána. Před poločasem nás ještě při ojedinělé šanci hostů podržel brankář Kratochvíl, kdy zlikvidoval střelu Žáka.

Ve druhém poločase hosté ze Všechovic zvýšili tempo a zjednodušili hru. Nám se bohužel zranil v 51 minutě zranil stoper Adam Tkadlec a trenér musel sáhnout do sestavy. Na místo Tkadlese se posunul ze středu zálohy Bílý, který odehrál fantastické utkání. Všechovice přebíraly postupně otěže zápasu, ale vyloženou šanci si nevypracovaly. My jsme zhruba od 70 minuty špatně řešily brejkové situace a nedali tak uklidňující druhou nebo třetí branku. Bylo to drama do poslední sekundy.