Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U9 mladší přípravka

2. 2. 2020 - U9: Parádní 3. místo na kvalitním turnaji v Púchově


Opět po roce tým TJVM U9 zavítal na sousední Slovensko na oblíbený turnaj v Púchově do haly s umělou trávou. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů mj. Inter Bratislava, CFM JA (akademie Trebatice/Krakovany), Liptovský Mikuláš, SDM Domino a další.
Naši borci „propadli“ pouze v prvním zápase s pozdějším vítězem turnaje akademií CFM JA 0:4. Po této prohře se kluci „kousli“ a začali ,,makat na 120 %“, a to i přesto, že náš tým v průběhu týdne oslabila všudypřítomná chřipka. Bojovností jsme další soupeře dostávali pod tlak, což vedlo k získávání vítězství v zápasech a tedy i bodů do turnajové tabulky. Zastavili jsme se až na konci turnaje. Už jsme si všichni mysleli, že překonáme ,,prokletí 3. míst“, ale pouze o horší skóre s týmem Liptovského Mikuláše jsme brali (i tak úspěšné) bronzové medaile.
Nemohu opomenout, že hráčem turnaje se stal valašskomeziříčský kanonýr Matyáš Veselý, z čehož máme všichni velikou radost!
Turnaje se za TJVM U9 zúčastnili tito hráči: Grygařík, Daňa, Černoch, Martinak, Veselý, Olejník, Jurajda.
Děkuji nejen hráčům za předvedenou hru a vzornou reprezentaci TJVM, ale i trenérům Jardovi Goláňovi a Lukáši Jurajdovi za jejich velmi kvalitní tréninky a obětavou práci která vede k turnajovým úspěchům našich dětí – nejmenších fotbalových nadějí.
Vladislav Grygařík

/u9-1.jpeg

/u9-2.jpeg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/