Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U8 mladší přípravka

VÍKEND S DUKLOU PRAHA DOPADL NA VÝBORNOU!


V pátek 25. 10. přijelo na vlakové nádraží ve Valašském Meziříčí 16 hráček a 3 členové realizačního týmu Dukly Praha. Ihned následoval přesun (auty rodičů našich malých fotbalistů) na stadion, kde se všichni ubytovali v Penzionu Valmez. Po krátkém odpočinku a obědě se k naší milé návštěvě přidali malí fotbalisté valašskomeziříčského týmu U9. Po jejich ubytování začal první společný plánovaný trénink, na který byli pozvání i trenéři L. Štěpánek z U11 a L. Bayer z U12, kterým za jejich pomoc náleží uznání. Večeře proběhla v kamarádském duchu a všichni už se těšili na relaxační odpočinek ve valašskomeziříčském krytém bazénu. Návrat za tmy unavených, ale spokojených dětí byl završen zaslouženým odpočinkem.
Perný den - tak by se dala nazvat sobota. Brzká společná snídaně, přesun do Krhové a parádní turnaj. Na 3 hřištích bojovalo celkem 6 týmů: Valmez A, Valmez B, Dukla Praha A, Dukla Praha B, Krhová a Vsetín. Dvouhodinový turnaj, na němž se nezapisovaly žádné výsledky, byl veden k jedinému cíli – radost ze hry, radost z fotbalu. Počasí bylo nádherné a díky trenérům TJ Krhová a vedení klubu TJ Jiskra Krhová se dopoledne náramně vydařilo.
Vydatný oběd nebyl, jak by se očekávalo, doplněn následným odpočinkem. Autobus odvezl hráčky, hráče i trenéry na atraktivní moravské derby Baník Ostrava - Sigma Olomouc. Ligového zápasu si za babího léta užili všichni - děti, trenéři i rodiče. Cesta zpět do Valmezu se nesla ve skandování baníkovské hymny. Po chvíli se přidala děvčata z Dukly se svým týmovým pokřikem, na který odpovídali valašskomeziříčští kluci zase tím svým. Děkujeme p. řidiči za shovívavost, že to s námi vydržel až domů.
V penziónu na oba týmy čekala sladká večeře. Palačinky do dětí padaly jako do studny. Kdo by si myslel, že malé sportovce padla únava, mýlil by se. Jako správní fotbalisté si všichni obuli kopačky a do tmy běhali venku na hřišti.
V neděli po snídani byl naplánován trénink, zpestřující pobyt naší návštěvy z Prahy. Děvčata i kluci se rozdělili do týmů a sehráli valašskomeziříčskou ,,Ligu mistrů". Následoval oběd, balení věcí, společné foto a doprovod týmu Dukla Praha na vlakové nádraží.
Všichni jsme si společný víkend náramně užili a jsme rádi, že všechno se povedlo tak, jak jsme měli v plánu.
Chtěli bychom poděkovat všem trenérům a rodičům, kteří pomáhali při organizaci celého víkendu. Dále děkujeme za podporu firmám: Anežčiny frgály a Valašské mlékárny za snídani, restauraci Hangár za výborné obědy a pizzerii Černý orel za skvělou pizzu. Velký dík patří rovněž p. Martinu Ottovi ze spolku Baník Baníku a vedení klubu FC Baník Ostrava, kteří nám pro naše hosty a naši mládež zajistili volné vstupenky na ligový zápas.
Maria Grygaříková
za TJVM A. Hořín - manažer klubu, J. Goláň a V. Grygařík - trenéři
KS;-)

/1.jpeg

/2.jpeg

/3.jpeg

/4.jpeg

/5.jpeg

/6.jpeg

/7.jpeg

/8.jpeg

/9.jpeg

/dukla-praha.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/