Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U8 mladší přípravka

11. 5. 2019 - U19: Snaha je na zisk bodů málo


TJVM – FC Zlín 0:2 (0:1)
branky: inkas 34. a 71. Šiška
sestava TJVM: Škorňa – Skýpala, Kelárek, Němec, Vozák – Gonda (60. Kristýn), Straka – Kadla , Daniš (60.Gazda), Petrů (46. Matocha) – Vrána

Chtěli jsme se vrátit ke hře z našich posledních domácích zápasů. Nenechat soupeři klid na rozehrávku a po zisku míče se snažit najít rychlou cestu k brance. Nebylo to sice úplně ono, ale i tak se Vránovi po cca 8 minutách hry podařilo vystihnout rozehrávku ve zlínské obraně a poslat míč na prázdnou bránu. V cestě stála tyč. Snaha o vstřelení branky vyústila v několik slušných akcí, které jsme z dobrých pozic nedokázali gólově vyřešit nebo zroskotali na špatné finální nahrávce, ať už průnikové nebo centrované. Soupeř pak udeřil ve 34. minutě po obehrání našeho obránce, následném centru a přesném zakončení. 
Druhý poločas byl z naší strany trochu slabší. Šancí už tolik nebylo. Někdy jsme zbytečně šli do obrany Zlína individuálně a nevyužili třeba sklepnutí nebo narážečku. Hosté si pojistili výsledek v 71. minutě a zbytek zápasu si pohlídali.
Oba týmy potřebovaly vyhrát. A i když si zlínští výrazně pomohli z ligového týmu (neudělal bych to jinak), který už o nic nehraje, měli jsme dost možností na to, abychom v zápase uspěli. Opět nemohu hráčům vytknout velkou snahu, ale jenom ta na vstřelené branky nestačí. Pozitivem posledních zápasů tak je aspoň postupný návrat Gazdy po těžkém zranění a výkon nováčka Matochy z U17, který to vzal za správný konec.
Jan Pítr - trenér TJVM U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/