Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U7 předpřípravka

4. 6. 2019 - U7: Nejmenší valašskomeziříčské naděje nezahálí


V posledních květnových dnech a v prvních červencových si zahrála přípravka Valašského Meziříčí (ročník 2012 a mladší) postupně na turnaji v Zašové a absolvovala také miniturnaj ve Zlíně s přípravkou prvoligového Fastavu.

 

„V Zašové jsme tradičně vytvořili jednu pětici, která hrála na velké branky a změřila síly s domácími, Vsetínem a příborem. Výsledky nejsou důležité, ale kluci se neustále zlepšují, nastříleli velké množství branek a dokazovali že kouzlo fotbalu je hlavně v dobré přihrávce. Menší kluci hráli na mantinely ve trojících a turnaj si taky skvěle užili. Na tréninku pracujeme společně a snažíme se tvořit hlavně velký kolektiv kamarádů“, uvedl jeden z trenérů Roman Kanitra.

 

„Zlín byl pro nás taky přínosem, budeme jezdit po ligových klubech, které nás stále častěji zvou (Ostrava, Zlín, Olomouc). Je to pro nás inspirace a rádi získáme i nějaké nové poznatky a zkušenosti. Jsem rád, že i rodiče vidí, jakým směrem bychom se chtěli vydat a co nám k tomu schází. Po půlroce účinkování jsem spokojený, chytli se děti i rodiče, děláme kemp, o sport a pohyb je zájem“, řekl trenér Daniel Šulák

/received_434113177369174.jpeg

/received_332920450736156.jpeg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/