Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

U19: Starší dorostenci si vyšlápli na muže Mořkova

Naši dorostenci sehráli přátelské utkání s týmem mužů Mořkova. V zápasu si s chutí zastříleli na soupeřovu bránu a ukázali, že i herně jsou po dlouhé pauze v pohodovém rozpoložení.
Reportáž z utkání z pohledu trenéra týmu TJVM U19 – Jana Pítra:

TJ Mořkov (muži I. B) – TJVM U19 3:5 (1:3)
branky TJVM: 2x Plandor (jedna z pen.), Vrána, Kopecký, Válek
TJVM U19: Vrba, Večeřa – Nevařil, Matocha, Válek, Kopecký, Vrabec, Woloczij, Halašta, Číp, Melichařík, Plandor, Křenek, Bumbala, Vrána, Mach
První přípravný zápas jsme sehráli s muži Mořkova. Zápas nás prověřil především z hlediska osobních soubojů a řešení standardních situací. Po úvodních "hledacích" minutách jsme se snažili využít prostorné hřiště k rychlým kombinacím a vcelku se nám to dařilo. Na hráčích byla vidět chuť zahrát si po dlouhé době reálný (ne FIFA) zápas. První branku vstřelil z penalty Plandor, když si dorazil brankářem vyražený míč. Domácí srovnali hlavou po standardní situaci. Chvíli na to se prosadil důrazem ve vápně a tvrdou střelou z otočky Vrána. Na 3:1 zvýšil Válek. Brance předcházela krásná rychlá křídelní akce po ose Vrba – Halašta – Číp a přesný centr do vápna posledně jmenovaného. Ve druhém poločase jsme přidali další dvě branky. Technickým zakončením z ostrého úhlu se prosadil Plandor a důraznou tečovanou střelou Kopecký. Domácí snížili nejprve z proměněné penalty a následně v závěru po nedorozumění v naší obraně.