Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

9.3.2020: Muži A, muži B, U19: Sobotní přípravné zápasy našich týmů


muži A: SK Hranice – TJVM 1:2 (0:0)
branky: Kuchař – Gajdoš 2x
Další soupeř z divize E nestačil na naše muže. Na hřišti s umělou trávou v Hranicích se ve větrném počasí hrál otevřený fotbal. První poločas s mírným držením míče ve prospěch Valašského Meziříčí paradoxně mohli vyhrát domácí, kteří v samém závěru prvního dějství nevyužili brejk dvou hráčů na hostujícího brankáře – první střelu Michut kryl a při druhé jej v bráně zastoupil stoper Michálek. Předtím však bylo k vidění několik šancí na obou stranách ani jedna útočná formace žádnou z nich ve vedoucí branku neproměnila.
Začátek druhé půle patřil valašskomeziříčským, potom zhruba 20 minut (i díky nepřesnostem hostů při řešení obranných zákroků) „hrály první housle“ Hranice, kterým se podařilo dát první gól. Hráči Valašského Meziříčí přidali na přesnosti a po centru Vozáka z pravé strany se díky chybě domácího gólmana před prázdnou brankou objevil osamocený Gajdoš, který srovnal stav utkání. O pár minut později se tentýž hráč prosadil podruhé po přihrávce Jonáše Vrány a valašskomeziříčští tím otočili stav utkání ve svůj prospěch. Poslední šanci měli domácí, Michut dobrým zákrokem svůj tým podržel a Valmez cenný skalp uhájil.

muži B: TJVM B – ASK Veřovice 2:5 (0:3)
branky TJVM B: Macura, Pobořil
Poslední přípravný zápas „Benfiky“ už tradičně patří duelu s ASK Veřovice. Nejinak tomu bylo i letos. Rezervní valašskomeziříčský tým nastoupil, díky souběhu zápasů dalších týmů (muži A, U19) a díky omluvenkám v silně kombinované sestavě. Aktivní soupeř hrál dobrý fotbal a po chybách domácích dával góly. Perličkou utkání byla skutečnost, že i když byl na hřišti v dresu domácích gólman, v bráně musel chytat útočník. Pobořil (brankář) se doléčuje po zranění ruky, a tak trenér Fröhlich raději volil jeho nasazení do pole. Místo v bráně zaujal Radek Černý.

U19: TJVM - TJ Kelč (muži) 1:2
branky: Kelárek - Jiříček, Novák
Herně překvapivě vyrovnané utkání lépe zvládl tým mužů z I. A třídy. Rychlé obsazování dělalo hráčům hostů problémy, přesto se dostávali do zakončení a vstřelili dvě branky. Valašské Meziříčí upravilo v závěru stav zápasu brankou Kelárka.
KS;-)

 

/87532762_10157062114651367_6343676372753317888_o.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/