Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

29. 2. 2020 - U19: Konečně to tam padalo


TJVM U19 – Velká Bystřice (muži I. B) 6:2 (2:1)
branky TJVM: 2x Veselý, 2x Skýpala, Kelárek, Kristýn
sestava TJVM: Fröhlich – Sekyra/Zahradníček, Kelárek, Nevařil/Koleček, Matocha - Skýpala, Válek, Žemla, Kopecký/Vrabec – Klanica/Kristýn, Veselý
chyběli: Němec s A týmem mužů, Číp, Woloczij, Halašta – všichni za B tým mužů, Bumbala – B tým mužů a U17, Melichařík
Nakonec jsme sehráli přípravný zápas s účastníkem I.B třídy olomouckého kraje. První poločas byl sice ve znamení naší menší agresivity, ale i tak jsme se dokázali ujmout vedení po brance Veselého, kterého vysunul Kopecký. Soupeř vyrovnal po propadlém míči za obranu a přehození našeho brankáře. Na obou stranách se objevovaly gólové šance bez využití. Jednu z nich nakonec po přihrávce Veselého pod sebe využil Skýpala.
Ve druhém poločase hosté vyrovnali, když dokázali ze šestnáctky uklidit odražený míč do sítě. Hráči přidali na důrazu a nedávali už V. Bystřici tolik prostoru k rozehrávce. Nevyužité šance nám na kontě naskakovaly. Vedení zařídil po rohu Zahradníčka hlavičkou Kelárek. Soupeř mající v nohách soustředění postupně odpadal fyzicky a my začali navyšovat skóre. Své další branky si připsali Veselý a Skýpala. Účet uzavřel Kristýn, který zužitkoval přihrávku Vrabce z křídla.
Jsem rád, že jsme dokázali dát tolik branek a některé po vzorových útočných akcích. Pozor si musíme dát na nasazení od první minuty. Soupeři jsme v prvním poločase dovolili zbytečný klid v rozehrávce. V tom druhém to už bylo podstatně lepší.
Jan Pítr - trenér TJVM U19

/fotbal2.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/