Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

Kvalitní práce s mládeží začíná u kvalitních trenérů


Dlouhodobou politikou "Tělovýchovné jednoty Valašské Meziříčí, spolek" je maximální podpora vlastních trenérů při zvyšování jejich kvalifikace a účasti na doplňujícím školení.
Naši trenéři, jak noví tak i stávající, mají možnost využívat finanční příspěvek klubu nezbytný ke získání či zvýšení vlastní trenérské licence. Držení trenérské licence C je pro všechny naše trenéry podmínkou. V sezoně 2019/2020 získali C licenci dva naši noví členové realizačních týmů - Lukáš Jurajda (asistent u týmu U9) a René Fröhlich ml. Pro zvyšování kvality na postech hlavních trenérů jednotlivých týmů našeho klubu podporujeme zisk trenérské licence B.  V tomto roce již získali licenci B trenéři Lukáš Bayer a Jakub Kostka a v brzké době se k nim přiřadí i Vladimír Štěpánek.
Zdokonalovací trenérská školení jsou samozřejmostí napříč všemi trénovanými kategoriemi. Naši trenéři trenéři hojně využívají nabízená školení FAČRu a/nebo akce, školení a ukázkové tréninky, které jim náš oddíl nabízí ve spolupráci s dalšími partnery (např. nedávné školení v programu XPS). Těchto nabídek využila již celá řada trenérů, např. Vladimír Kostka, Josef Sušeň, Jaroslav Goláň, Michal Petružela, Miroslav Sovák a mnoho dalších. 
Vzdělávání trenérů je v našem klubovém programu nepostradatelnou podmínkou pro kvalitní sportovní rozvoj fotbalové mládeže!
Antonín Hořín - manažer klubu
upravil KS;-)
/83621962_2995990707100012_7068883752461533184_n.jpg

/7238697593937916446.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/