Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

28. 10. 2019 - U19: Remíza s kvalitním soupeřem


TJVM – 1. FC Viktorie Přerov 2:2 (2:1)
branky: 14. a 28. Vrána – 42. Ondrouch, 54. Kocian
sestava TJVM: Fröhlich – Zahradníček, Kelárek, Němec, Koleček - Skýpala, Juřík (61. Číp) - Veselý, Daniš, Kristýn (81. Melichařík) – Vrána

Čekal nás těžký zápas, který jsme na žádost soupeře odehráli až v pondělí. Mohli jsme si tak „vypůjčit“ hráče Daniše a Vránu z mužů a ti nám nejen výrazně pozvedli útočnou činnost, ale také zalepili díry po mnoha absencích, které nás v závěru podzimu provázejí. První branka padla po trestném kopu Němce a prodloužení míče Vránou do sítě. Gólu předcházel dle mě "červený" zákrok na našeho střelce. Hosté nadále hráli více kombinačně a my hru, jak se říká zjednodušovali delšími míči. Ale dokázali jsme si vytvořit další nadějné příležitosti i po pěkných kombinacích. Ve 25. minutě šel míč po ose Koleček - Vrána - Daniš - Vrána - Veselý, který byl faulován brankářem a my měli možnost zahrávat pokutový kop. Bohužel Zahradníček neproměnil. O pár minut později to vzal na sebe Vrána a po obranné hlavičce Kelárka a přistrčení Daniše, vletěl průnikem od půlicí čáry do vápna a nedal přerovské obraně šanci. Škoda, že jsme si první poločas pokazili tři minuty před poločasem obdrženou brankou. Ale nutno říct, že jsme si o ni koledovali a soupeř nás v této části přehrával.
Ve druhém poločase jsme v 54. minutě nepohlídali náběh hráče na roh a Přerov vyrovnal. Už to z naší strany nebyla taková hitparáda. Bylo dost viditelné, jak začínáme ve větším počtu šlapat vodu. Kluci se ale po dlouhé době v zápase vymáčkli a dovedli ho s hodně kvalitním soupeřem, který v předchozím kole "smáznul" první Opavu, do remízového konce.
V poslední době se více léčíme, než trénujeme a na kondici je to znát. Problémy určitě nemáme jen my. Na zbývající dva zápasy to ale vypadá, že budeme v kompletnější sestavě a chceme v nich naplno bodovat. Ani derby na Vsetíně ani zápas s nevyzpytatelnou Starou Bělou nebude rozhodně zadarmo.
Jan Pítr - trenér TJVM U19

/football-1331838_1920.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/