Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

12. 10. 2019 - U19: Herní debakl podtržený děsivým skóre


TJVM – FK Šumperk 1:8 (0:4)
branka TJVM: 84. Němec
sestava TJVM: Fröhlich – Zahradníček, Kelárek, Němec, Koleček (46. Woloczij) – Skýpala, Válek (31.Vrabec) – Číp (27. Kopecký), Juřík (75. Halašta), Kristýn – Veselý
První prohra doma a hned takový debakl. Bohužel jsme pokračovali v bohorovném výkonu z Hranic a nechali se přejet v průměru o rok mladším, ale tentokrát výrazně efektivnějším soupeřem. Nechytili jsme začátek zápasu, rychlost a agresivita Šumperku nás dostávaly do situací, ve kterých jsme vyráběli HRUBKY, které soupeř nekompromisně trestal. Vždy, když jsme se nadechli k něčemu lepšímu, srazila nás další branka, a ty pozvolna přibývaly. Jestliže jsme chtěli dohrát za stavu 0:3 poločas a pokusit se něco provést ve druhém, čtvrtá branka těsně před jeho koncem nás dorazila a dále už šlo jen o korekci stavu. Ani ta se nepovedla a skóre ve druhém narostlo do hrozivé výše. I když jsme zlepšili pohyb, tak naše trápení v útočné fázi hry bylo až bolestivé. Z nuly nás vysvobodil na konci zápasu stoper Němec, který ukázal, jak se to do brány sází a jak se ve vápně zorientovat.
Dnes jsem kluky nepoznával. I někteří lídři byli dost mimo hru. A to nohama i hlavou. Jsou to kvalitní hráči, jen musí hrát v plném nasazení jako chlapi a postavit fotbal ve svých prioritách výše, rozhodně před radovánky. Hosté měli dva tři nadstandardně rychlé hráče, na které pracoval celý tým a ti se jim odvděčili. Nezbývá než dále trénovat a napravit dnešní hrůzu v dalších zápasech.
Jan Pítr - trenér U19

 

/1a.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/