Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

6. 10. 2019 - U19: Bezbranková remíza a kritická slova trenéra


SK Hranice – TJVM 0:0
sestava TJVM: Fröhlich – Zahradníček, Kelárek, Němec, Matocha – Skýpala, Válek – Číp (46. Kopecký), Daniš (56. Melichařík (62. Woloczij)), Kristýn (75. Vrabec) – Veselý
V samotném úvodu jsme místo našeho nátlaku zbytečnou chybou umožnili nástup Hranic. Sice jsme se od dalších minut snažili o rozehrávku ze zadních řad, ale levné ztráty míčů hlavně při přebírání ve středu hřiště a u lajn tento potřebný jev překulily v častější nákopy. Největší šanci měli domácí, ale snad jedinou chybu Kelárka dokázal sám hráč s přispěním brankáře napravit. Z naší strany stojí za zmínku snad jen průnik Kristýna po pravé straně se zakončením do boční sítě. Jinak byla naše hra v prvním poločase hodně jalová a moc obranu soupeře neprověřila.
Ve druhém sice bylo vidět zlepšení a postupem času i herní převaha. Tolik potřebné krajní průniky jsme ale řešili ve většině špatnou přihrávkou pod sebe nebo špatným výběrem místa ve vápně. Také orientace a důraz před a ve vápně byla spíš na spodní hranici toho, čeho jsou hráči schopni. Mohli jsme si pomoct několika standardkami. Jenže hledat pomalým bochánkem hráče na hlavu, když má soupeř výškovou převahu, nebylo správným řešením. Volání po sehrání prudkého nízkého a do branky zatočeného míče na teč nebyla vyslyšena. Jedinou složkou, kterou jsme dokázali Hranice ve druhém poločase předčit byla kondice.
Asi vyznívá komentář hodně negativně, ale nemohu jinak. Jsem hlavně z výkonu prvního poločasu hodně rozčarovaný. Takhle se naplno, a ještě k tomu derby, nehraje. Zápas mohl skončit jakkoli. Šance byly na obou stranách. Větší měli zřejmě domácí. Přísnější měřítko snese obranná čtyřka a Skýpala. Ti drželi naši nulu po celých devadesát minut a stíhali nejen míče odebírat, ale i přesně rozehrávat. Když už chybu udělali, dokázali ji napravit. Sílu týmu znám a dnes to byl v útočné fázi jen slabý odvar. Sami hráči se musí chtít vyškrábat v tabulce co nejvýše a nespokojit se s průměrným umístěním nebo hrát jen na sebe. Samozřejmě nesu hlavní odpovědnost za výsledek a po dnešku bych se vyhodil.
Jan Pítr – trenér U19

/fotbal6.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/