Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

29. 9. 2019 - U19: Starší dorost odehrál velmi dobrý zápas s lídrem tabulky


Slezský FC Opava - TJVM 3:0 (1:0)
sestava TJVM: Fröhlich – Matocha, Kelárek, Němec, Koleček – Skýpala, Válek – Kopecký (6. Vrabec), Juřík (74. Melichařík), Kristýn – Veselý (72. Woloczij)
Do Opavy jsme přijeli s plánem bodovat. Začali jsme dobře a hned od začátku zaměstnávali obranu domácích. Po pár minutách byl dle mě zcela jednoznačně faulován opavským brankářem Veselý. Náš hráč ho obehrál a následně byl sice lehkým, ale faulem brankáře zastaven. Možná se sudí lekl červené karty, kterou by musel ukázat po nařízeném pokutovém kopu. Stěžovat si nechceme, jinak pískal sudí dobře. Jen tento okamžik mohl změnit ráz utkání. V něm jsme sice pokračovali ve slušné hře, ale nedostali jsme se do žádné vyložené šance, protože akcím chybělo přesné nebo správné řešení ve vápně soupeře. Po půlhodině nás začala Opava přehrávat a po několika varováních nás těsně před poločasem donutila k hrubce, kterou využila.
Jak jsme skončili, tak jsme začali. Opět po obrovské hrubce jsme hned v úvodu druhého poločasu nabídli domácím gól, kterým nepohrdli. Chvíli se náš tým otřepával a hledal se. Opava nám několikrát, hlavně po své levé straně dokázala zatopit, ale i my se více osmělovali a výstupem byla gólovka Kristýna, kterou mu domácí brankář vyrazil. V té době už jsme hru otevírali a bohužel v samotném závěru potřetí inkasovali.
Náš tým odehrál slušně velké části poločasů. V součtu cca 50 minut. Ve zbylých úsecích byla Opava kvalitnější a odměnou jim byly námi vyrobené hrubky, které trestala. Obdržené góly do šatny a při nadechování se k vyrovnání určily směr utkání.
Do dalšího zápasu v Hranicích bude nejdůležitější dát se dohromady hlavně zdravotně.
Jan Pítr - trenér U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/