Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

21. 9. 2019 - U19: Bravo, bravo, bravo!


TJVM – MFK Frýdek-Místek 5:1 (3:1)
branky TJVM: 34. a 63. Kristýn, 35. a 45. Číp, 50. Veselý
sestava TJVM: Fröhlich – Matocha (76. Halašta), Kelárek, Němec, Koleček – Skýpala, Válek – Číp (53. Kopecký), Juřík (72. Woloczij), Kristýn (64. Vrabec) – Veselý

Úvod zápasu nebyl z naší strany ideální. Nechali jsme hostům hodně volnosti, která vyústila v jejich lehký tlak. Z něho se dokázali po využitém rohu dostat v sedmé minutě do vedení. Naše hra nabrala trochu na obrátkách, ale kvalita chyběla. Dvakrát jsme nedokázali dostat míč do sítě po extra tutovkách. Až ve 34. minutě se prosadil Kristýn křižnou střelou po otočení hry a prostrčení od Veselého. Následovaly minuty Jardy Čípa, který už v té době měl být vystřídaný. Jeho účast na akci u vyrovnávací branky mu zajistila setrvání na hřišti. Nejprve po kombinaci ve středu hřiště a přihrávce od Válka dostal náš tým střelou k tyči do vedení a těsně před poločasem přehodil brankáře Frýdku po ideálním uvolnění od Juříka. 
Nic nebylo hotovo a hosté se snažili dát kontaktní branku. Zbrzdili jsme je brankou Veselého, který se po trestném kopu Němce nejlépe zorientoval na malém vápně a zavěsil. Těsně před svým střídáním pak v 63. minutě uzavřel skóre Kristýn, který zužitkoval rozehrávku Frölicha a následné prodloužení míče Veselým. 
Výsledek vypadá jednoznačně. Hra zase tak nebyla. Byli jsme kvalitnější v řešení šancí a vyjma úvodu zápasu i důraznější, což v dnešním zápase stačilo. K pěknému skóre pomohlo i několik zákroků našeho brankáře ve druhém poločase a po celých devadesát minut i kvalitní hra obranné čtyřky. Tým chci pochválit za nasazení a výsledkové zvládnutí domácího zápasu, kterým jsme potvrdili dovoz bodů z Třince. Pilujeme dál!
Jan Pítr - trenér U19

/m2.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/