Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

7. 9. 2019 - U19: Zápas bez gólů znamená pouhý bod.


TJVM – 1. SK Prostějov 0:0
sestava TJVM: Fröhlich – Skýpala, Kelárek, Němec, Koleček – Juřík, Válek (67. Melichařík) – Kristýn (79. Sekyra), Veselý, Číp – Kopecký
První poločas a vlastně celý zápas měl vyrovnaný průběh. Oba týmy se snažily kombinovat a u nás byl oproti minulým zápasům cítit další posun. Nehráli jsme tolik vzduchem a snažili se hru více vystavit. Škoda jen, že v útočné fázi jsme směrem k brance soupeře skoro nic nevymysleli. Často nás zastavila v nadějně se rozvíjející akci na polovině hostů špatná práce s míčem, ať už to bylo jeho zpracování nebo předfinální přihrávka, která by nás posunula blíže k šestnáctce Prostějova. Ani soupeř nepotrestal několik našich nedorozumění, a tak 0:0 hře odpovídá. Kdyby se hrálo na body za nebezpečnost před brankou, asi by soupeř vyhrál, ale i on měl útok sterilní. V zápase dominovaly obrany a defenzivní činnosti.
Spokojeni jsme s nulou vzadu a s plněním úkolů týmu v obranné fázi. Naopak po dlouhé době jsme se nedokázali dostat do jediné gólovky. Věříme, že to byla výjimka, a že hned příští neděli v Třinci to bude jinak.
Jan Pítr -trenér U19

/football-1331838_1920.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/