Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

1. 9. 2019 - U19: První poločas naděje, potom trenérská poklona soupeři.


MFK Karviná - TJVM 4:2 (1:2)
branky: 8. Kubica, 69. Hrušovský, 79. Molitorisz, 89. Přichystal – 31. Kopecký, 37. Veselý
sestava TJVM: Fröhlich – Kristýn, Kelárek, Němec, Koleček – Skýpala, Válek – Kopecký (79. Melichařík), Veselý, Juřík – Woloczij (61. Klanica)

Domácí na nás ve vedru nastoupili a odměnou jim byla branka už v osmé minutě, kdy jsme si nepohlídali náběh hráče na centr ze strany. Obdržený gól nás probudil, začali jsme být důraznější a hlavně více běhali a kombinovali. Srovnání lobem Kopeckého přišlo ve 31. minutě a vedoucí branka po střele Veselého o šest minut později.
Od 46. minuty přišel velký tlak Karviné, kterému jsme jen stěží odolávali. Vepředu nám to moc nešlo, míčem hrál hlavně soupeř a rychlou kombinací a následnou změnou těžiště hry se dostával do šancí, které pálil. I naše přetížená obrana společně s brankářem několik dalších šancí zablokovala. Domácí nakonec srovnali po utěšené střele z cca 25 metrů, která vymetla roh naší branky. Nezbývalo než zatleskat a zvládnout zbytek zápasu. Ale ani to nám nebylo přáno a po inkasovaní třetí branky, otevření hry a obdržené čtvrté brance v samotném závěru, jsme duel prohráli.
Z naší strany lze vyzdvihnout hru po první obdržené brance až do konce prvního poločasu. Musíme úseky, kdy budeme takto hrát zvládat v dalších zápasech častěji a déle a přinese nám to větší užitek než často zjednodušená rozehrávka. Na druhou stranu musíme uznat i sílu domácích, kteří hlavně druhý poločas hráli výborně.
Jan Pítr - trenér TJVM U19

/fotbal3.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/