Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

28. 8. 2019 - U19: Starší dorostenci trenéra výkonem nepotěšili, ale tři body vybojovali


TJVM – MFK Vítkovice 3:1 (1:0)
branky: 20. a 63. Veselý, 60. Juřík – 76. Lindovský(pk)
sestava TJVM: Fröhlich – Zahradníček, Kelárek, Němec, Matocha (46. Koleček) – Skýpala, Válek (79. Klanica) – Kristýn (60. Woloczij), Veselý, Juřík (68. Číp) – Kopecký (88. Halašta)

Úvodních cca 15 minut byl z naší strany "zpomalený film". Žádný náboj, všude pozdě, soupeř herně dominoval. Nechali jsme se přehrávat, okopávat, prostě hrůza. Bezzubý tlak hostů otupila branka Veselého, který využil důrazu Kopeckého a nedorozumění obránce s brankářem. Sice už jsme tak nepropadali, ale k nějakému uspokojivému výkonu bylo daleko. Báli jsme se rozehrávky, i když k tomu byly vhodné situace a převážnou část míčů nakopávali, mnohdy na náhodu. 
Druhý poločas byl o málo lepší. Bylo cítit, že Vítkovicím z dobývání ubyly síly a my se začali více prosazovat. Druhou branku jsme přidali v 60. minutě. Veselý vystihnul rozehrávku hostů, přihrál Skýpalovi a ten vybídnul finálkou ke skórování Juříka. Za další tři minuty se zdálo hotovo. Svoji druhou branku v zápase dal Veselý, který opět potrestal s přispěním Woloczije špatnou rozehrávku brankáře s obráncem. Vítkovice dokázaly snížit z penalty po ruce Kelárka a zápas trochu zdramatizovaly.
Je to výhra a body, ale hodně toho musíme zlepšit. Hlavně herní sebevědomí. Zápasů, ve kterých budeme s takovým výkonem bodovat už nebude moc, možná už žádný. Hra by měla z naší strany být svižnější, nápaditější…..Hráči na to mají.
Jan Pítr - trenér U19

/football-1331838_1920.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/