Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

18. 8. 2019 - U19: Vynikající začátek dorostenecké sezóny


SK Hanácká Slavia Kroměříž - TJVM 0:2 (0:2)
branky: 12´ a 22´ Veselý 
sestava TJVM: Fröhlich – Zahradníček, Kelárek, Němec, Koleček – Skýpala, Juřík (70. Válek) – Kristýn, Veselý, Vrabec – Kopecký (55. Woloczij)

Úvodní zápas sezony jsme začali vcelku dobře. I když se objevovalo spoustu nepřesností, dokázali jsme se dostávat do blízkosti kroměřížské branky a vytvořit si zajímavé příležitosti. Čekání na gól utnul utěšenou střelou Veselý, který „vyvinklil“ horní roh domácí branky. Další přidal, po prostrčení míče do vápna od Vrabce, opět Veselý. Byla 22. minuta a vypadalo to dobře. Domácí ale postupně nabírali na otáčkách a byli do konce poločasu čím dál nebezpečnější.
Jejich nápor pokračoval i v tom druhém a zažívali jsme horké chvilky. Míče se nám po nekvalitních řešeních na útočné polovině neustále vracely zpět. Své v těchto minutách předvedl v brance Fröhlich i obranná čtyřka. Domácí navíc neuměli zakončit několik tutovek a protože ani my svých pár útoků nedotáhli do finále, stav 0:2 zůstal.
Výsledek bych nijak nepřeceňoval, nicméně výhra v prvním zápase venku a s nulou potěší. Rozhodně nás čekají zápasy těžší a složitější.
Jan Pítr, trenér TJVM U19

/football-1331838_1920.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/