Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

12. 6. 2019 - U19: Starší dorost ukázal, že do ligy patří.


TJVM - FC Hlučín 4:1 (3:0)
branky: 3. Skýpala, 6. Vozák, 37. Straka, 53. Vrána – 66. Bílý
sestava: Škorňa – Matocha (68. Kopecký), Kelárek, Němec, Vozák (28. Kristýn) – Skýpala, Straka - Zahradníček, Veselý (76. Koleček), Petrů (58. Vrabec) – Vrána
Konečně jsme po delší době dokázali brankově zužitkovat dobrý herní nástup do utkání. Hned ve třetí minutě se prodral do vápna Skýpala a procedil míč do sítě. V šesté pak usměrnil Vozák chytrou tečí roh Zahradníčka. Hosté se vzpamatovali a několikkrát se dostali do vyložených šancí, ve kterých zaváhali. Jejich snahu utnul po střele na zadní tyč třetí brankou kapitán Straka.
Po osmi minutách druhého poločasu se trefil kanonýr Vrána a vypadalo to dobře. Hlučín se nevzdal a v 66. minutě snížil. Do té doby i v dalších minutách nás podržel Škorňa a ani žádnou další šanci hosté ani my nevyužili. Jen se objevilo pár zbytečně ostrých zákroků na obou stranách.
Poslední zápas ročníku připomínal výborné domácí zápasy se Zbrojovkou, Baníkem, Blanskem. Poctivý fotbal bez zbytečných kudrlinek, na který se dalo dívat, okořeněný brankami obvyklých i svátečních střelců. Přispěl k němu i soupeř, který se stále snažil se zápasem něco udělat. Rozloučili jsme se s druhou ligou a ročníkem 2000 (Straka, Hořanský, Kadla, Škorňa, Petrů, Vozák) výhrou a nezbývá než využít nabrané zkušenosti v divizi – mužské i dorostenecké. Měli jsme jeden z nejmladších týmů v soutěží a pokud nezahýbají kádrem přestupy, bude další sezona dorostu i vzhledem ke kvalitním dvatisícedvojkám hodně zajímavá.
Jan Pítr - trenér TJVM U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/