Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

1. 6. 2019 - U19: Dva rozdílné poločasy starších dorostenců


TJVM – SK Líšeň 2:3 (2:0)
branky: 14. (pen.) a 27. Vrána – 57. a 73. Šenkyřík, 79. Skočkovský
ČK: 88. Kadla
sestava: Fröhlich – Matocha (46. Zahradníček), Kelárek, Němec, Vozák – Straka, Gonda – Kadla, Veselý, Petrů (62. Kristýn) - Vrána
Do zápasu s druhým týmem tabulky jsme vstoupili více než dobře. Viditelně jsme ho aktivní a důraznou hrou zaskočili. Odměnou nám byly dvě branky Vrány. Nejprve zužitkoval penaltou faul na sebe a ve 27. minutě po vybídnutí spoluhráče Veselého, přeloboval brankáře hostí. Líšeň jsme skoro do ničeho nepustili a naopak my měli další tři vyložené šance, jejichž neproměnění se ukázalo v dalším průběhu zápasu jako klíčové.
Druhý poločas přinesl obrat, který se těžce kousal. Hosté zvládli zvýšenou aktivitou otočit skóre a po třetí brance z hodně sporné situace bylo po zápase. I když zbývalo deset minut, nedokázali jsme se soustředit na případné vyrovnání a přišli v nich ještě navíc po druhé žluté o vyloučeného Kadlu.
Nemám z některých situací ze závěru zápasu, které nemůžeme ovlivnit, dobrý pocit, ale nebudeme brečet. První poločas jsme měli zvládout lépe střelecky a mohl být klid. Pemiéru za starší dorost odehrál hráč ze „zásobárny“ U17 Veselý a zejména v prvním poločase podal dost slušný výkon.
Jan Pítr - trenér TJVM U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/