Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

15. 5. 2019 - U19: Zasloužené vítězství a potěšující výkon


TJVM – FK Blansko 5:2 (2:1)
branky: 17. Daniš, 33. Petrů, 58., 62., 86.(pen) Vrána – 21., 74. Mlčoušek
sestava TJVM: Fröhlich – Skýpala, Kelárek, Straka, Němec – Kristýn (86. Zahradníček), Kadla, Daniš,Vozák – Petrů (65. Gonda), Vrána
Kvůli počasi jsme museli utkání sehrát na umělce. Bylo jasné, že to bude o velkém množství osobních soubojů a na hru bude málo místa a času. Lépe jsme do zápasu vstoupili my. Rychlostí, důraznou hrou a v některých akcích i kvalitní rozehrávkou se naši dostali před branku hostí, kde se nám ale nedařilo akci gólově dokončit. Do vedení se náš tým dostal až utěšenou střelou Daniše po jednom z odražených míčů. Bohužel soupeř za čtyři minuty vyrovnal. My odpověděli ve 33. minutě, když po přihrávce Vozáka přizvedl míč do sítě Petrů.
Ve druhém se Blansko snažilo o vyrovnání, ale přibrzdily ho dva rychlé góly výborného Vrány. Nejprve po prodloužení míče od Petrů a střele na první tyč a podruhé po přihrávce Daniše a skryté střele k tyči zpoza hráče. Hosté se sice po rohu a naší chybě na první tyči dostali na rozdíl dvou branek, ale více jsme jim nedovolili. Účet zápasu uzavřel z penalty po faulu na sebe opět Vrána.
Hráči podali proti silnému soupeři nadstandardní výkony. Troufnu si říct, že i když se převážně hrálo vzduchem, že jsme měli více úspěšných kombinací po zemi než soupeř a dostávali se tak kvalitněji k jejich brance. A určitě pomohl agresivní začátek zápasu, ve kterém se náš tým dostal „do hry“ a vydržel v ní, vyjma pár minut po druhé obdržené brance, celý zápas.
Jan Pítr - trenér TJVM U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/