Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

5. 5. 2019 - U19: Tož snažili ste sa!


1. FC Slovácko – TJVM 2:0 (0:0)
inkas: 59. Novotný, 69. Byrtus
sestava TJVM: Fröhlich – Skýpala, Kelárek, Němec, Vozák (79. Gazda) – Straka – Kadla, Daniš, Gonda (55. Kristýn), Petrů (61. Matocha) - Vrána
Od prvních minut jsme čelili nátlakové kombinační hře domácích. V obranné fázi jsme zvládali posuny a narušovali hru Slovácka dopředu. Když se jim přece jen podařilo najít skulinku nebo rychle otočili hru dlouhým míčem za naši obranu, vysvobodilo nás jejich špatné zakončení. Takový obraz hry trval do 59. minuty, kdy centr z naší pravé strany usměrnil hráč domácích do sítě. Zkusili jsme vytáhnout hru, ale po deseti minutách přišel další úder a prohrávali jsme o dvě branky. "Překopali" jsme rozestavení a vystřídali, ale kromě střely Kadly, která prošla až na tyč a dalekonosné střely Daniše, jsme nic podstatného dopředu nevymysleli. Naopak domácí využívali většího prostoru k jednomu útoku za druhým a hlavně hráč Škrabal nám dával hodně zabrat. Ani tutovky ale naštěstí neproměnili.
Před zápasem jsem se rozhodl pro defenzivnější pojetí hry, protože v posledních zápasech jsme hodně inkasovali a prakticky po pár minutách bylo vždy rozhodnuto. Tentokrát nerozhodný výsledek držel dlouho, my tak mohli být déle „v zápase“ a něco s ním udělat. Nepovedlo se. Hráči zápas odmakali. V tomhle ohledu jim není co vyčíst. Nejlépe průběh vystihla věta sympatického trenéra domácích Hlahůlka: „Tož snažili ste sa“.
Jan Pítr - trenér TJVM U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/