Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

21. 4. 2019 - U19: Karviná, i díky posilám z I. ligy, byla nad síly našich dorostenců


MFK Karviná – TJVM 6:1 (4:0)
branky: 6. Ratica (pen.), 11. Latocha, 18., 58. a 80. Streit, 43. Zych Kacper – 52. Kristýn
sestava TJVM: Škorňa – Skýpala, Kelárek, Němec, Vozák - Gonda (21. Matocha), Straka (39. Kristýn) – Kadla (70. Gazda), Daniš, Vrabec (73. Zahradníček) – Vrána
Domácí, posílení o několik hráčů ligové U19, na nás vlétli a během osmnácti minut vedli tři nula. Kvalita nejvyšší soutěže byla na rozdílových hráčích soupeře znát a hlavně v obranné činnosti jsme na ně nedokázali reagovat. Přímá hra Karviné za obranu a směrem do našeho "vápna" nám dělala velké problémy. My se výrazněji neodkázali prosadit a zakončili jen párkrát z dálky slabými střelami. Do konce poločasu jsme ještě počtvrté inkasovali a přišli kvůli zranění o kapitána Straku.
Druhý poločas byl z naší strany výrazně lepší a gólem Kristýna, kterému "namazal" Vrána, jsme snížili. A i když naše snaha o korekci stavu pokračovala častějším ohrožením karvinské branky, domácí si větší komplikaci nepřipustili a přidali ještě dva "zářezy".
Dnes jsme na Karvinou neměli. Fyzicky vyspělejší soupeř nás v prvním poločase dostával pod tlak, skóroval a rozhodnul v něm o výsledku celého zápasu. Náš brankář pochytal nejméně pět dalších tutovek. Musíme se soustředit na další zápasy. Bodů je ve hře ještě dost.
Jan Pítr - trenér TJVM U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/