Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

17. 4. 2019 - U19: Starší dorost tentokrát nepředvedl hvězdný výkon, ale body zůstaly ve Valmezu!


TJVM – MFK Vítkovice 1:0 (1:0)
branka: 4. Kadla
sestava TJVM: Fröhlich – Skýpala, Kelárek, Koleček, Vozák – Straka, Gonda (68. Kristýn) – Kadla, Daniš (86. Melichařík), Vrabec (90. Zahradníček) – Vrána (92. Matocha)
Středeční předehrávku jsme začali dobře a už ve čtvrté minutě zúročil trestný kop Daniše hlavičkou Kadla. A byl to z naší strany nejsvětlejší okamžik zápasu. Hosté nás, ve snaze vyrovnat, několikrát zatlačili před bránu a jen jejich špatná střelecká forma a s jistotou chytající Fröhlich nás uchránili nejen od vyrovnání, ale i následného vyššího přídělu. Hráčům, vyjma pár jedinců, "nešly nohy" a už během prvního poločasu jim viditelně ubývaly síly, což se projevovalo hlavně v množství prohraných osobních soubojů. Několikrát se nám sice povedlo po stranách kvalitně zaútočit, ale špatné konečné řešení útočné fáze kolem "velkého vápna" a uvnitř pokutového území nic dalšího nepřineslo.
Závěr zápasu byl opět hektický, i s brankářem Vítkovic v našem vápně. Diváci se s námi sice nenudí, ale od sobotního duelu s Baníkem jsou ve vzduchu infarkty trenérů.
Herně nejslabší zápas jara nám jednoznačně ukázal, že polevit nemůžeme ani na minutu a na každé mistrovské utkání musí být hráč připraven na sto procent, což tentokrát nebylo. Získané body jsou však tak obrovsky cenné, že rozladění z výkonu z části přebijí, ale pravděpodobnost, že s podobným výkonem uspějeme v některém dalším utkání, je mizivá.
Jan Pítr - trenér TJVM U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/