Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

7. 4. 2019 - U19: Starší dorost veze veledůležitý bod ze Sigmy Olomouc


SK Sigma Olomouc – TJVM 2:2 (2:1)
branky: 13. Machala, 29. Javora – 18. Vrána, 78. Daniš (pk)
sestava TJVM: Škorňa – Skýpala, Kelárek, Němec, Vozák – Straka, Gonda (46. Kristýn) – Kadla, Daniš (85. Vrabec), Petrů (89. Koleček) – Vrána
První minuty zápasu se odehrály na polovině domácích. Aktivní a agresivní hrou jsme dokázali několik úvodních akcí dostat centrem do vápna a před brankou Sigmy byli naši hráči dost nebezpeční. Potom se začala ukazovat kombinační síla soupeře a i když kluci i v těchto minutách dřeli, inkasovali jsme z míče pod sebe a následné dorážky. Prohrávaly jsme jen pět minut. Vrána obral domácího stopera a samostatnou akcí vyrovnal. Sigma měla v následujících minutách více ze hry a my dokázali vzdorovat až do 29. minuty. To Škorňou vyražený míč uklidil do sítě nepokrytý protihráč. Domácí mohli mít do poločasu náskok dvou branek, ale Škorňa se při pokutovém kopu vytáhnul.
Druhý poločas pokračovalo naše vysoké nasazení. Nehráli jsme od vlastní brány sice moc kombinačně, ale dokázali dost míčů uhrát na polovině domácích a vytvořit si standardní situace. Vytáhli jsme na hrot dalšího útočníka a snažili se z brejkových situací vyrovnat. Přibrzdit nás mohla další penalta, ale Škorňa opět chytil. Naopak naši penaltovou možnost po faulu na Vránu proměnil v 78. minutě bezpečně Daniš. Olomouc nás ještě několikrát zatlačila, ale hráči vše ustáli. V závěru si ještě Petrů po souboji „vyhodil“ rameno, což nám ubralo na radosti z bodu od favotita, ale snad bude vše dobré.
Hráče musím pochválit. Nedělali si hlavu favorit nefavorit, do zápasu vletěli a vydrželi jeho podstatnou část odjezdit po zadku. V kombinaci s některými výbornými individuálními výkony to přineslo cenný bod. Zvlášť chci vyzdvihnout Kadlu a Vozáka, kteří včera odehráli část zápasu za A muže a dnes toho měli na konci opravdu dost. Vyčítám si, že jsme je nestřídal, protože zdraví je důležitější než body. Ani jeden z placu nechtěl. V klubu se musíme pobavit o jejich vytížení. Únava se bude s dalšími koly sčítat a ve vzduchu je odrovnání hráče.
Jan Pítr - trenér 
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/