Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

30. 3. 2019 - U19: Starší dorostenci ukázali, že góly dávat umějí. Odnesla to Zbrojovka Brno


TJVM – Zbrojovka Brno 3:0 (2:0)
branky: 23. Kadla, 41. Petrů, 58. Vrána
sestava TJVM: Fröhlich – Skýpala, Kelárek, Němec, Vozák (88. Matocha) – Straka, Gonda (73. Vrabec) – Kadla, Daniš (82. Melichařík), Petrů (51. Kristýn) – Vrána (90. Koleček)
Od začátku jsme se tlačili do zakončení, získávali důrazem míče z rozehrávky soupeře, ale nabídnuté šance nevyužili. Povedlo se nám to „až“ ve 23. minutě, kdy "bekovku" Fröhlicha prodloužil Straka, následně vyhrál souboj o míč důrazný Vrána, který po krátkém vedení míče vybídnul přihrávkou pod sebe ke střele Daniše. Tu ještě brankář vyrazil, ale Kadla akci gólově dohrál. Do poločasu přidal druhou branku Petrů. Ten se po rohu a následném dalším centru Daniše nejlépe zorientoval a uklidil míč k tyči.
Ve druhém dějství pokračovalo naše vysoké nasazení a konečně se i v mistrovském zápase dokázal prosadit kanonýr Vrána. Po vysunutí Kelárkem a zatažení si navedl míč kolem protihráčů do vápna a přesnou střelou na zadní tyč skóroval. Ještě cca 20 minut jsme dokázali držet maximální tempo, vysoce napadat, ale pak nám přece jen trochu došly síly. Naštěstí jsme měli nahráno a zápas zvládli s nulou.
Hráči se vydali ze všech sil, ale jiná cesta k dobrým výsledkům nevede. Soupeře jsme viditelně zaskočili agresivitou někdy až na hranici faulu a z vynucených chyb protivníka potom těžili. V dalším týdnu se chceme dobře připravit na olomouckou Sigmu.
Jan Pítr - trenér U19

/img_20190330_094530_burst001_cover.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/