Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

7. 3. 2019 - U19: Generálka starších dorostenců splnila očekávání


TJVM – TJ Juřinka (muži) 3:2 (3:1)
branky TJVM: 2x Vrána, Vozák
TJVM U19: Škorňa, Hořanský, Fröhlich – Kelárek, Němec, Vrána, Daniš, Gonda, Vozák, Kadla, Kristýn, Vrabec, Petrů, Koleček, Straka, Skýpala

Na poslední přípravu jsme si domluvili soupeře z mužského krajského přeboru. Kluci zápas herně a hlavně výsledkově zvládli. Hrál se rychlý fotbal a naši hráči eliminovali zkušenost a přehled hostí důrazem a brzkým napadáním rozehrávky. Dařily se nám rychlé protiútoky a náš tlak do šestnáctky několikrát vyústil v zakončení. V obranné činnosti jsme se nelekli fyzické vyspělosti soupeře a dokázali svádět tvrdé souboje. Lepší byl z naší strany první poločas, ve kterém se ujaly dvě střely Vrány a po konečně kreativně rozehraném nepřímém kopu se prosadil Vozák. Druhá část zápasu už nebyla z naší strany tak dobrá. Jak na straně Juřinky, tak i na naší byly šance ke skórování. Hosté jednu využili.
Těší mě, že proměňujeme šance. Podali jsme kvalitní týmový výkon. Jen si musíme dát pozor na občasná jiskření, která by nás mohla v mistrovských zápasech poslat do deseti. Kluci si nenechali nic líbit, což je dobře, ale musíme si hlídat hranici, kdy už to "smrdí" vyloučením, třeba jen po druhé žluté. Čeká nás poslední přípravný týden a pak už konečně v sobotu doma v deset v mistrovském zápasu Třinec.
Jan Pítr - trenér U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/