Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

23. 2. 2019 - U19: Herní forma podpořená gólovými zásahy


TJVM – Frýdek Místek 5:2 (2:2)
branky: 3x Vrána, Petrů, Vozák
sestava TJVM: Škorňa, Hořanský – Kelárek, Němec, Vrána, Daniš, Gonda,Vozák, Kadla, Kristýn, Vrabec, Zahradníček, Petrů, Melichařík, Matocha, Koleček, Straka
V dalším přípravném zápase jsme měli v úvodu navrch a co je důležitější, dokázali jsme to dvakrát gólově vyjádřit. Obě branky vstřelil Vrána. Snažili jsme se nepustit hosty do hry a dařilo se nám zastavovat jejich akce hned v prvních fázích rozehrávky. Po prostřídání hráčů si chvilku "sedala" sestava a Frýdek dokázal několika našich nedorozumění využít k vyrovnání.
I ve druhém poločasu jsme dokázali soupeře donutit k chybám a ty jsme trestali. Skóre navýšili střelou kolem brankáře Petrů a pohotovou čtvrtou branku vsítil volejem o tyč Vozák. Poslední slovo měl sniper Vrána, kterému namazal brankář hostů a on tak mohl uzavřít svůj další hattrick v přípravě.
Vcelku dobrou hru jsme dokázali přetavit v branky a konečně si tak nemůžeme stěžovat na neproměňování šancí. Kluci hráli směrem do branky soupeře a ne na dlouhé držení míče. Zápas měl i vyšší tempo než ty předchozí. Ukázali se borci z U17 (Melichařík, Matocha) a naprosto nemám problém s tím, nasadit je do mistrovských utkání týmu U19 v jakékoli fázi utkání.
Jan Pítr - hlavní trenér TJVM U17
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/