Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

17. 2. 2019 - U19: V Hlučíně jsme sehráli velmi slušný zápas


FC Hlučín – TJVM 2:1 (0:1)
branka TJVM: Vrána
sestava TJVM: Škorňa, Hořanský – Kelárek, Němec, Vrána, Daniš, Gonda,Vozák, Kadla, Kristýn, Vrabec, Zahradníček, Skýpala
S devátým týmem naší soutěže jsme odehráli slušný první poločas. Několikrát jsme domácí v jejich šestnáctce a okolí dostali pod tlak a měli možnost skórovat. Nepovedlo se a ujala se až hezká a rychlá akce po vyvezení míče Skýpalou, který vybídnul k finální nahrávce Daniše. Tu uklidil do sítě Vrána. Několikrát nás podržel Škorňa a poločas jsme vyhráli.
Ve druhém měli více ze hry domácí. Střelou z ostrého úhlu a přesnou hlavičkou výsledek otočili. I když jsme nebyli úplně jaloví, už nám hra tolik nešla a na pár hráčích se podepsalo i fyzické manko spojené s nedávnou nemocí.
Sám jsem byl zvědavý, jak obstojíme po odchodu některých hráčů proti týmu z naší soutěže. Soupeř byl údajně skoro kompletní a, i když se jedná o přípravu, kde se výsledky tolik neřeší, určitý obrázek nám to ukázalo. A za mě - nebyl úplně nejhorší. Další takový test nás čeká v sobotu doma proti Frýdku-Místku.
Jan Pítr - trenér TJVM U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/