Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

9. 2. 2019 - U19: Oboustranně pěkný fotbal si pochvalovali oba trenéři


TJVM U19 – TJ Kelč (muži) 3:2 (1:2)
TJVM U19: Fröhlich (Škorňa) - Kelárek, Koleček, Němec, Straka, Vrána, Daniš, Gonda, Vozák, Kadla, Kristýn, Zahradníček, Skýpala
Za hosty v bráně chytal náš Hořanský.
branky TJVM U19: 3x Vrána

Další zápas jsme konečně odehráli ve slušném tempu. Hodně k tomu přispěl kvalitní soupeř, který chtěl "hrát fotbal". První poločas byl vyrovnaný, ale střelecky jej zvládli lépe hosté. Bohužel se nám v něm při inkasování druhé branky zranil brankář Fröhlich. Druhá půle byla z naší strany lepší a dokázali jsme si vytvořit potřebný tlak i dostatek šancí. V některých nás vychytal náš gólman v bráně hostů Hořanský a další jsme nezvládli z dobrých pozic zakončit přesnou střelou. Nakonec se nám to dvakrát přece jen podařilo a dokázali jsme zápas otočit. Tři naše branky vstřelil Vrána. Druhá v pořadí byla výstavní, nůžkami.
Je to naše první výhra v přípravě. Více než to mě těší, že byl vidět náboj a ne vlažný fotbal. Co musíme podstatně zlepšit je dorozumívání se na hřišti. Hráči si v zápase nepomůžou jednoduchými pokyny a vznikají z toho zmatky hlavně v obranné činnosti. V útočné fázi některé akce zbytečně šperkujeme kombinací navíc, místo přímější cesty k zakončení.
Jan Pítr - trenér TJVM U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/