Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

2. 2. 2019 - U19: Větrná sobota výsledkově patřila Přerovu


TJVM – 1. FC Viktoria Přerov 1:2 (0:1)
branka TJVM: Vrána
TJVM: Škorňa, Kelárek, Koleček, Němec, Vrabec, Straka, Vrána, Daniš, Gonda, Petrů,Vozák, Kadla, Pobořil, Kristýn, Zahradníček

Zápas jsme výsledkově a, hlavně v prvním poločase, i herně nezvládli. Hosté, kteří jsou ve Valašském Meziříčí na soustředění a veškerý servis si pochvalují, nám dělali problémy svým důrazem a spoustu rozhodných soubojů o míč vyhráli. Vedení se ujali po standardní situaci a veškerá naše snaha o vyrovnání byla jalová. Hra byla pomalá, bez tempa a nápadu.
Ve druhém poločase jsme chtěli zápas otočit, ale hned z rozehrávky po obrovské hrubce inkasovali podruhé. Poté naši hráči přece jen zapnuli a dostávali se častěji před branku soupeře. O snížení se po jedné z mála svižnějších křídelních akcí postaral Vrána, když odražený míč tvrdou ranou dostal do sítě. Další branku už jsme nepřidali, i když šance byly.
Tým má rozhodně navíc a pevně věřím, že to hráči ukáží už další sobotu. Někteří si jen musí upravit „nastavení hlavy“ na přípravný zápas. Ani příprava se nedá odehrát v polosuchém triku.
Jan Pítr - trenér TJVM U19
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/