Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

11. 11. 2018 - U19: Dobrý výkon proti lídrovi tabulky. Našim dorostencům však chyběly góly.


TJVM – 1. SFC Opava 0:4 (0:1)
branky: inkas. 6´, 48´, 85´, 87´
sestava TJVM: Škorňa – Zahradníček (76. Ryšánek), Němec, Kelárek, Skýpala – Straka, Gonda (62. Ryšánek) – Kadla, Daniš (46. Vrabec), Vozák – Vrána
Poslední zápas podzimu, proti teď už vítězi této části, jsme začali několika slušně založenými útoky. Po lepším předfinálním řešení nebo gólovém náběhu zakončujících volaly akce Vozáka, Straky, Vrány. K tomu můžeme připočíst jeden útočný roh s opakovaným centrem a jeden trestný kop do vápna. Celkem jsme tedy do šesté minuty vyprodukovali dostatek možností k otevření skóre. Řešení a tlak ve vápně byl proti. Soupeř trestal z první akce, když nám ukázal, jak jednoduše to jde. A i přes další možnosti a vcelku slušnou hru jsme s tím nedokázali do poločasu nic udělat. 
Ve 48. minutě jsme nepodstoupili souboj po výkopu Škorni a nechali pohodlně soupeře získat míč. Opava založila útok po své levé straně a míč poslaný do vápna znovu uklidila do naší sítě. Skórující útočník už z poloviny běžel do prostoru před brankou, kde ho centrující spoluhráč přesně našel. Hru jsme kolem sedmdesáté minuty otevřeli, ale na dobře pracující defenzivu Opavy nevyzráli. Po ještě větším otevření a hře na tři obránce jsme v závěru dvakrát inkasovali. Vlastně darovali dvě branky, protože obě situace s počtem hráčů v obraně nesouvisely. Nejprve nedorozumění brankáře s obráncem a následně zbytečná penalta. 
Favorit zápasu a možná i soutěže svou roli zvládnul. Nemohoucností v útočném vápně jsme mu hodně pomohli. Nemá cenu kolem toho mluvit. Pokud se neuzdraví Gazda, je potřeba "zabijáka do vápna" na jaro sehnat a tyto situace ještě více pilovat. O soutěž se chceme poprat!
Jan Pítr - trenér TJVM U19

 
www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/