Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

7. 11. 2018 - U19: Promarněný první poločas a střelecká impotence ve zbytku utkání znamenaly pouhý bod

TJVM – 1. SK Prostějov 2:2 (2:2)
branky: 18´Štverák vlastní, 24´Vozák – 21´Kubušek, 25´Sedláček
ŽK: 40´Smékal, 74´Straka, 75´Smékal
ČK: 75´Smékal (po druhé ŽK)
Sestava TJVM: Škorňa – Skýpala, Straka, Kelárek, Němec – Pobořil (63´Kristýn), Smékal – Kadla, Daniš, Vozák – Gonda (75´Vrabec)
Paradoxně se skóre zápasu zrodilo do 25. minuty prvního poločasu, který byl z naší strany bez nasazení a viditelné chuti vyhrát. Kluci se hádali, uhýbali v osobních soubojích, neběhali. Vedli jsme po ojedinělé akci ze strany, kdy si hráč hostí srazil špatně zpracovaný míč Daniše. Radovali jsme se tři minuty, než došlo na vyrovnání. Za další tři minuty jsme zase vedli po utěšené střele Vozáka z přímého kopu. A radovali se už jen několik sekund. Prostějov ihned po rozehrání přehodil naší obranu a následně i našeho brankáře. Zbytek poločasu nemastný neslaný, odchozený.
Druhý začal našim někdy až drtivým tlakem. Dokázali jsme často rozvinout akci do strany, dostat míč pod sebe do vápna, měli i dost standardek, ale z gólových tutovek (4-5) hráči trefovali jen brankáře nebo záchytnou síť za brankou. Snaha zlomit to byla otupena druhou žlutou a následným vyloučením Smékala, který přifilmoval zákrok ve vápně. I tak jsme remízu nebránili a chtěli vyhrát. Nepovedlo se.
Zápas jsme si nezasloužili vyhrát. Přístup k prvnímu poločasu byl strašný a ve druhém jsme i přes velkou snahu a nasazení nedotlačili míč za brankovou čáru. Při zranění koncových hráčů je posílení útoku tématem číslo jedna do zimní přestávky. Poslední možnost něco uhrát máme v neděli brzy ráno (8.30) proti lídru tabulky Opavě. Nemůžeme nic ztratit.