Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

3. 11. 2018 - U19: Druhý poločas jsme nezvládli a soupeř trestal


FC Hlučín – TJVM 6:3 (2:3)
branky: inkas. 13., 40., 73., 77., 82., 88. - 16. Vrána, 27. Vozák, 43. Smékal (p)
sestava TJVM: Fröhlich – Skýpala, Straka, Kelárek (57. Zahradníček), Němec – Smékal, Gonda – Kadla, Daniš (67. Pobořil), Vozák (80. Kristýn) – Vrána
S navrátilci Kelárkem a Vránou do sestavy jsme začali svižně a dokázali nebezpečně zaměstnávat obranu domácích. Bylo cítit, že naši útočníci jsou rychlejší než obránci Hlučína a chtěli jsme to vyjádřit brankově. Přibrzdilo nás špatné řešení situace v útoku, následný brejk a obdržená branka. Dokázali jsme za chvíli reagovat Vránou, který uklidil prošlý roh Gondy do sítě. Hráli jsme opravdu dobře a odměnou nám byla branka Vozáka, který doklepnul střílenou přihrávku Kadly. Domácí vyrovnali po krásném přímém kopu ve 40. minutě. Ale i na tohle jsme dokázali reagovat. Smékal dvě minuty před poločasem proměnil penaltu po zákroku na Vozáka a do kabin jsme šli s vedením.
Po přestávce jsme nedokázali chytit tempo Hlučína, ale odolávali tlaku. V 67. minutě šli do hry současně náš Pobořil a domácí Müller. Ihned z naší další útočné akce měl právě Pobořil možnost nadvakrát překonat brankáře. Nepovedlo se. Naopak Müller dokázal ve svých minutách vstřelit tři branky a zajistit Hlučínu výhru.
Nadějně rozehraný zápas jsme nezvádli. První poločas byl z naší strany hodně slušný, ale ve druhém jsme vyrobili spoustu individuálních chyb, do kterých nás dostala nátlaková hra soupeře. Běhali jsme hodně bez míče a v posledních dvaceti minutách tak odpadli i kondičně, čehož soupeř dokonale využil.
Jan Pítr - trenér TJVM U19

/pitr.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/