Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

20. 10. 2018 - U19: V Líšni pokračovalo hledání střelce


SK Líšeň – TJVM 2:0 (1:0)
TJVM: Fröhlich – Zahradníček (60. Vrabec), Straka, Němec, Skýpala – Pobořil (78. Handl), Gonda – Kadla, Daniš (71. Ryšánek), Vozák – Smékal
Utkání s předním týmem soutěže přineslo důrazný a rychlý fotbal. V prvním poločase jsme měli dostatek kvalitně vystavených útoků a myslím, že v jejich počtu jsme domácí předčili. Gól ale dala Líšeň. Prosadili se před naší šestnáctkou důrazem v osobním souboji a získaný míč dokázali uklidit do naší sítě. My měli šanci skórovat třeba při průnicích Vozáka nebo Skýpaly do vápna. Jejich střely postrádaly jen potřebnou razanci. První poločas se pak protáhnul nejprve o nezaviněné zranění domácího hráče a poté byla prodleva při příjezdu a odjezdu sanitky. Hráči přejeme brzké uzdravení a návrat do hry. Desetiminutové nastavení bylo v režii domácích, kteří zahrávali jeden rohový kop za druhým.
Cítili jsme, že je v našich silách ve druhém poločase skóre minimálně vyrovnat a opět se objevovaly nadějné akce a opět bez gólové tečky. Největší z nich měl Vrabec po přihrávce Skýpaly. Odkrytou bránu netrefil. Na samotném konci zápasu, kdy už jsme hráli vabank a kluci dřeli, vyvážel Straka míč a byl na půlce jednoznačně faulován. Situace byla hodně překvapivě posouzena naopak, domácí rychle rozehráli do naší rozhozené obrany a pojistili si výhru. Po dalším nezvládnutém (?) výroku při neudělení červené karty domácímu hráči za jasné oplácení, do té doby dobře soudcující rozhodčí „potajmu“ snad bez písknutí ukončil zápas a spěchal do šatny.
Důvod naší prohry není v posledních celkem zajímavých minutách, ale v těch předcházejících. Nekorunujeme slušnou hru gólovým zakončením. Věřím, že se nám to začne dařit už doma proti Prostějovu.
Jan Pítr - trenér U19

/fotbal4.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/