Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

13. 10. 2018 - U19: Hledání střelce pokračuje


TJVM – MFK Frýdek Místek 0:2 (0:1)
sestava TJVM: Fröhlich – Zahradníček (88. Kristýn), Straka, Němec, Skýpala – Pobořil (82.T Handl), Gonda – Kadla, Daniš (46. Vrabec), Vozák – Smékal
Věděli jsme, že soupeř je spíše silovějším týmem a má kvalitní standardní situace. Přesto jsme mu jednu standardku po čtvrhodině levně vyrobili. Tu naši hráči ještě ubránili na roh. Z něho se ale po neblokovaném náběhu prosadil volejem hostující kapitán. Oba týmy hrály fotbal spíše vrchem, moc kombinací vidět nebylo.
Ve druhém poločase naši hráči sice přidali na důrazu, vytvořili jsme si příležitosti, efekt v podobě gólu chyběl. Na konci zápasu, kdy už jsme hru otevřeli, přišla ztráta míče ve středu hřiště a stoprocetní využití situace frýdeckého kanonýra.
Potřebovali jsme nutně bodovat, nepovedlo se. Měli jsme dvě gólové šance a spoustu kvalitně zahraných standardních situací, které zůstaly nevyužity. Naproti tomu soupeř dal ze standardky a jedné ze dvou gólovek dvě branky a zaslouženě zvítězil. U nás byla vidět snaha a nasazení, ale na body jen tohle nestačí. Kdyby skončil zápas 0:0, tak napíšu, že se potkaly dva vyrovnané týmy. Ale, bohužel, skóre ukazuje, kdo byl lepší.
Jan Pítr - trenér TJVM U19

/fotbal4.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/