Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

6. 10. 2018 - U19: Tvrdá lekce starších dorostenců


FK Blansko – TJVM 7:2 (3:1)
branky: inkas. 8.,13., 32., 49., 63., 69., 83. - 38. Daniš, 80. Vozák
sestava TJVM: Škorňa – Skýpala (68. Zahradníček), Straka, Němec, Vozák – Pobořil (61. Ryšánek), Gonda (88. Woloczij) – Kadla, Daniš, Kristýn (54. Vrabec) – Smékal (88. Číp)
Začátek zápasu začal z naší strany slibně. Měli jsme možnost skórovat a možná by nenastala následující hrůza. Nepovedlo se. Domácí hráli rychlý a přímý fotbal hlavně po stranách a byli v něm i gólově úspěšní. Dokázali hru rychle otočit ze strany na stranu, zatáhnout - opět rychle - po křídle, kvalitně poslat míč do vápna a hlavně, důrazně a přesně zavěsit. Jiskřičku vykřesal po rohu Gondy hlavou Daniš.
Hned v úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky nám ji domácí uhasili další brankou a hráli ještě ve větším klidu. Pustili nás tím sice lehce do hry, ale i v těchto chvílích dokázali vstřelit branky číslo pět a šest z trestných kopů. My už jen korigovali v osmdesáté minutě Vozákem, který dorazil vyraženou střelu Kadly. Ale poslední slovo mělo opět Blansko, které uzavřelo účet na 7:2.
Hrozivě jsme prohráli proti týmu, který předváděl „svoji hru“, na kterou měl fyzicky připravené hráče. Byla u nich znát sehranost a hlavně "to uměli" v naší šestnáctce. My máme štěsti, že týmy kolem nás také nebodovaly a neodskočili nám. Samozřejmě mě mrzí prohra. Ještě víc mi vadí, že Blansko vyhrálo vcelku pohodlně a moc jsme jim sobotní ráno neznepříjemnili. Věřím, že se to hned v neděli doma proti FM zlepší.

Jan Pítr - trenér U19

/fotbal6.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/