Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

29. 9. 2018 - U19: Koncovka byla proti bodovému zisku


FC FASTAV Zlín B – TJVM 2:1 (0:0)
branky: inkas. 47., 57. - 75. Handl
sestava TJVM: Fröhlich – Kadla, Straka, Němec, Vozák – Pobořil, Gonda – Zahradníček, Smékal, Kristýn (55. Handl) – Daniš (74. Ryšánek)
Před zápasem nás dělily dva body a už začátek ukazoval, že půjde o vyrovnaný zápas. Hra se přelévala a oba týmy měly problémy s předfinální a když už se povedla, tak s finální nahrávkou. Domácí většinou své útoky ukončili na naší pozorné obraně a my nedokázali pořadně vystřelit z akcí, které po tom volaly a směr větru by sílu kopu ještě umocnil.
Hned na začátku druhého poločasu jsme inkasovali po centru z naší levé strany a nepokrytí hráče ve vápně. Naši snahu o vyrovnání otupil Zlín druhou brankou o deset minut později. Byli jsme nuceni hru otevřít a vyplatilo se nám to hlavně zahráváním množství standarních situací. Bohužel jsme je nedokázali kvalitně provést a ani centry ze hry jsme nedostali následným zakončením do branky. Prosadit se dokázal Handl hlavou až v 75. minutě a vsítil tak svou premiérovou mistrovskou branku v U19. Náš tlak za vyrovnáním potom gradoval a domácí jen několika brejky provětrávali naše, v té době už pouze tři obránce. Největší šanci (opět hlavičku Handla) bravurně vytlačil brankář na roh a ani další standardky k vyrovnání nevedly.
Musím napsat, že domácí vyhráli zaslouženě, protože dokázali dvakrát trefit zařízení. My se teď sice potýkáme s výraznými absencemi, ale ve Zlíně jsme na domácí mohli stačit a vymlouvat se na to nemůžeme. Kluci, kteří nastoupili za zraněné a nemocné se s tím poprali vcelku dobře. Týmu chybí výstup ze hry v podobě gólové střely nebo vůbec střely.
Jan Pítr - trenér TJVM U19

/fotbal3.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/