Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

23. 9. 2018 - U19: S podporou fanoušků kvalitní výkon odměněný bodem


TJVM – 1. FC Slovácko 0:0
sestava TJVM: Fröhlich – Skýpala, Straka, Němec, Vozák – Pobořil, Smékal – Gonda, Daniš, Kristýn (57. Vrabec) – Gazda (88. Handl)
Do zápasu jsme šli sice citelně oslabeni, ale s odhodlánm porvat se o body. Zápas ani nemusíme rozdělovat do dvou poločasů. Vyjma několika krátkých časových úseků byli hosté po celých devadesát minut fobalovější. Naši kluci dřeli a několika skvělými zákroky týmu pomohl gólman. Směrem dopředu jsme toho moc neměli. Největší nebezpečí jsme zažívali při standardních situacích soupeře. Jeho hráči při nich měli kvalitní výběr místa, ale hlavičkovali většinou vedle. Zápas gradoval ve druhé části druhého poločasu, kdy do hry naskakovali hráči hostů z kádru ligové U19. To nám bylo opravdu horko. Všechno jsme ustáli a ke konci zápasu se několikrát dostali do nadějných brejků. Nedokázali jsme z nich nic vytěžit, a tak máme na kontě další bod a také první nulu obdržených branek. 
Takové zápasy jako dnes, nejsou sice moc pohledné, ale pro nás hodně důležité. Celý tým zaslouží pochvalu za obrannou fázi a nasazení. Do té útočné musíme dostat více hry a držení míče. V minulých kolech jsme si dokázali, že když hlava dovolí, tak i tohle nám jde. Konečně, počet našich vstřelených branek v soutěži není náhodný a hráče na to máme. Děkujeme fanouškům za podporu a soupeři za pro nás další těžký, ale férový duel.
Jan Pítr - trenér TJVM U19

/fotbal4.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/