Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

16. 9. 2018 - U19: Další bod do dorostenecké ligové tabulky, tentokrát z Vítkovic


MFK Vítkovice – TJVM 2:2 (2:0)
branky: inkas 27. pen., 38. - 57. Gazda, 71. Smékal
sestava: Škorňa – Skýpala, Straka, Kelárek (5. Němec), Vozák – Gonda (46. Pobořil), Smékal – Kadla, Daniš, Vrabec (46. Kristýn)– Gazda (88. Handl)

Jiné než dramatické průběhy utkání asi neumíme. V páté minutě první komplikace v podobě zranění Kelárka. Ve zbytku zápasu ho zdatně nahradil Němec. Co ale mrzelo byla naše ustrašená hra bez šťávy a s malým nasazením. Domácí z toho vytěžili dvě branky (jednu z penalty) a zasloužené vládli prvnímu poločasu, ve kterém jsme byli jen stínem týmu z minulé neděle.
Do druhého jsme změnili rozestavení, opadla nervozita a začala se nám více dařit i kombinace. Hlavně jsme "zapnuli forsáž" v osobních soubojích a tlačili se za snížením. Několik akcí bylo nadějných. Pak přišla 52. minuta a další nařízený pokutový kop proti nám. Škorňa tentokrát domácího hráče vychytal a za několik minut na to Gazda uvnitř šestnáctky snížil na 2:1. V 71. minutě si pohrál s obranou a brankářem Smékal a do prázdné branky vyrovnal. Ve zbylém čase se střídaly příležitosti na obou stranách a po velkém nevyužitém závaru Vítkovic hlavní rozhodčí zápas ukončil.
Opět jsme si potvrdili, že bez zdravého sebevědomí a nasazení nejde uspět. Bod ze hřiště pátých Vítkovic je cenný.
Jan Pítr - trenér U19

/like.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/