Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

9. 9. 2018 - U19: Po dobrém výkonu zaslouženě první ligové body Valmezu


TJVM – MFK Karviná B 6:3 (4:2)
branky: inkas 6., 38., 62. - 7., 34 a 68. Smékal, 22. a 24. Daniš, 83. Vrána
sestava: Fröhlich – Skýpala (79. Vrabec), Straka, Kelárek, Vozák – Gonda (62. Pobořil), Smékal – Kadla (86. Handl), Daniš, Vrána – Gazda (46. Němec)
Zápas dvou posledních celků otevřela už v 6. minutě obdržená branka po chybě ve středu hřiště, kde jsme nedokázali zastavit hráče hostí a umožnili mu založit gólovou akci. Naštěstí o minutu později vyrovnal Smékal po ostrém centru Daniše z trestného kopu. Hrálo se nahoru dolů a my trefili Kadlou tyč po centru Gazdy. Ani další šance Gazdy po propichovce Daniše se neujala. Ve 22. minutě vyhrál Gazda souboj, míč se dostal k Danišovi a ten nás po krátkém vedení míče a hezké střele dostal do vedení. To ještě zvýraznil o dvě minuty později po spolupráci s Vránou, jehož centr usměrnil do sítě. Ve 34. minutě to bylo 4:1. Na aut od Vrány si zaběhnul Vozák a jeho centr našel hlavu Smékala. Bohužel jsme si sedm minut před poločasem nechali dát snižující gól.
Ve druhém poločase nás Karviná trochu zatlačila a ve hře byli opět cítit hráči ligové U19. Soupeři se podařilo snížit na rozdíl jedné branky v 62. minutě a začalo dobývání našeho pokutového území. Bylo ve vzduchu, že buď to rozhodne naše brejková situace nebo povolíme. Naštěstí se povedlo to první. Vrána, Kadla a Smékal vypresovali v té době už trojici stoperů. Následně Kadla vybídnul v rychlém protiútoku k hattricku Smékala. V 83. minutě ještě korunoval svůj kvalitní výkon Vrána. Využil nedorozumění stopera s brankářem po pasu Pobořila a efektně nůžkoskokem završil skóre.
Výhrou jsme smazali nulu na našem účtu a hlavně si udělali tolik potřebnou radost po pěti prohraných zápasech. Stále ale dostáváme dost branek. Proto musíme hodně přidat v obranné fázi hry celého týmu. I tak zaslouži hráči pochvalu.
Jan Pítr - trenér U19

/m2.jpg





www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/