Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

26. 8. 2018 - U19: Sigma byla nad naše síly


TJVM - SK SIGMA Olomouc U18 2:5 (0:1)
branky: 70. a 86. Smékal - inkas. 36., 48., 49., 54., 59.
sestava: Fröhlich – Skýpala ( 73. Němec), Kelárek, Straka, Vozák (79. Zahradníček) - Pobořil (75. Kristýn), Gonda – Kadla (57. Ryšánek), Smékal, Vrána - Gazda (65. Daniš)

Doma jsme přivítali dalšího silného soupeře a během prvního poločasu s ním drželi krok. Olomouc měla sice více ze hry i dvě gólovky, ale ani my jsme nebyli úplně bez zajímavých útočných akcí. V rychlém zápase tak dlouho vydržel bezbrankový stav. Ve 36. minutě jsme nedokázali odehrát míč pod tlakem a útočník hostí svůj „nájezd“ na našeho gólmana brankově využil.
Samozřejmě jsme chtěli vyrovnat, protože jsme z prvního poločasu cítili, že možnosti na to jsou. Hosté nás z toho vyvedli během čtrnácti minut druhého poločasu, kdy nám nasázeli čtyři branky. Čtyři údery, ze kterých jsme se nedokázali dlouho vzpamatovat. Brankám předcházely chyby, do kterých nás urostlejší, rychlejší a kombinačně silnější soupeř natlačil. Dlouho poté byla na hřišti jen Olomouc. Až v sedmdesáté minutě sklepnul Pobořil míč Kelárkovi, ten poslal přesný pas na Smékala, který poprvé korigoval výsledek. Podruhé se to opět Smékalovi povedlo po vybídnutí Danišem a uzavřel v 86. minutě stav na 2:5.
Ani dnes jsme nezískali žádný bod. Kvalitní soupeř si hru hlavně na začátku druhého poločasu „pohlídal“ a svou kvalitou a agresivitou nás přehrál. Kluci opět poznali, že rychlost všech činností je momentálně nejdůležitější faktor ve fotbale, a že nám musí vydržet soustředění se na co nejkvalitnější výkon po celý zápas.
Jan Pítr - trenér U19

/fotbal4.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/