Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

22. 8. 2018 - U19: Rozhodly začátky obou poločasů


TJVM - SK HANÁCKÁ SLAVIA Kroměříž 0:3 (0:1)
branky: inkas. 1., 47., 73.
sestava TJVM U19: Škorňa – Skýpala (86. Zahradníček), Kelárek (79. Kristýn), Straka, Vrabec (55. Vozák) - Pobořil (55. Daniš), Gonda – Kadla, Smékal, Vrána - Gazda
Hned v první minutě jsme inkasovali po dvou nedůrazných obranných odehráních míče. Soupeři zůstal "na kopačkách" a po centru a hlavičce neatakovaného hráče vstřelil branku. Chvilku nám trvalo, než jsme se dostali do hry a mohli se pokusit o vyrovnání. Některé útočné akce naši hráči slibně rozjeli, ale zbytečně pak šperkovali situaci ve vápně místo přímé střely nebo nás zklamala předfinální přihrávka v jiných prostorech. Nejpovedenější bylo zatažení aktivního Kadly po levé straně a naservírování Gazdovi "pod sebe". Toho však vychytal brankář hostů a dorážka byla u místěnamimo bránu.
Druhé dějství bohužel otevřela opět inkasovaná branka po průniku hostujícího hráče po naší pravé straně. Nám prakticky odešla hra po lajnách, ke krajním hráčům se dostával míč jen sporadicky. I tak jsme si vytvořili standardní situace, ktreré nevypadaly špatně. Chybělo přesnější zakončení. Kroměříž nám sebrala šanci dostat se do zápasu v 73. minutě, kdy zvýšila na 3:0. Zbylé minuty kluci nezabalili a poctivě je dohráli.
Klukům nemůžeme vyčíst nasazení. Soupeř byl lepší herně a hlavně brankově. Rozdíloví hráči soupeře převyšovali ty naše a svůj tým dotáhli k vítězství.
Jan Pítr - trenér TJVM U19

/fotbal5.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/