Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

19. 8. 2018 - U19: Překvapení se nekonalo


FC Zbrojovka Brno B – TJVM 6:2 (4:2)
branky: inkas. 18., 33., 36., 43., 73., 84. - 9. Pobořil, 29. Gazda
sestava TJVM: Fröhlich – Skýpala, Kelárek, Straka, Vrabec - Pobořil (64. Zahradníček), Gonda – Kadla, Vrána (68. Kristýn), Vozák (52. Daniš) – Gazda
Zase náš dobrý úvod. Skórovali jsme v deváté minutě po rohu Gondy, prodloužení Straky a zakončení Pobořila. Domácí o devět minut později vyrovnali po centru zprava na zadní tyč, kde číhali dva osamocení hráči Brna. Ještě jednou jsme vedli po chytrém lobu Gazdy, kterého vybídl přihrávkou Kadla. Ale už po naší první brance soupeř zvýšil rychlost a důraz. Stejně tak pokračoval po druhé obdržené brance a do poločasu stav nejen vyrovnal, ale nakonec i odskočil o dva góly.
Nic jsme nevzdávali. Domáci trochu polevili a my si na úvod druhého poločasu vytvořili pár šikovných situací. Poté zase Brňáci přidali v rychlosti, dravosti a zbytek zápasu jednoznačně ovládli. Zvýraznili skóre o dvě branky a s přehledem dohráli zápas.
Zbrojovka nám dnes ukázala kvalitu jednoho z TOP týmů soutěže. Překvapení, o které jsme usilovali a dobře ho začali, se nekonalo.

Jan Pítr - trenér U19

/fotbal4.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/