Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

15. 8. 2018 - U19: První ligový zápas a skóre jako na houpačce


FK Fotbal Třinec – TJVM 4:3 (2:3)
branky: inkas. 30., 40., 70., 80. - 9. a 12. Gazda, 41. Gonda
ČK: 25. Smékal (po druhé žluté)
sestava TJVM U19: Fröhlich – Skýpala, Kelárek, Straka, Vrabec (86. Kristýn)- Pobořil (67. Daniš), Gonda – Kadla, Smékal, Vozák (80. Němec) – Gazda (54. Vrána)
Vývoj skóre: 0:2 - 2:2 - 2:3 - 4:3

Do úvodu nové sezony jsme vstoupili s plným nasazením a odměnou za ofenzivní hru nám bylo dvoubrankové vedení už ve dvanácté minutě. V obou případech se trefil novic týmu Gazda po nahrávkách Kadly. Domácí snahu o snížení jsme rozbíjeli dalšími nebezpečnými útoky a vše vypadalo dobře. Bohužel pak přišlo vyloučení Smékala, my museli upravit rozestavení a šedesát pět minut odehrát v deseti. Třinec přidal na obrátkách a vyrovnal skóre. Ihned po druhé obdržené brance si připravil míč k rozehrávce Gonda a přímou padesátimetrovou střelou překonal brankáře domácích, který sledoval rozehrávku na vlastní šestnáctce.
Po poločase pokračoval tlak domácích a na našich hráčích byla vidět stupňující se únava. Horko a obrovské hřiště tomu nepřidalo. Kluci se i v deseti rvali, ale vyrovnání v 70. minutě nezabránili. Hráli jsme opravdu "na krev" a odměnou nám bylo několik šancí a hlavně penalta po zákroku na pronikajícího Vránu (75. min), kterou Gonda bohužel neproměnil. Třinci se nakonec obrat podařil. Deset minut před koncem dal vítěznou branku. Ve zbylém čase se kluci ještě vydali ze zbytku sil a chtěli vyrovnat. Nevyšlo to.
Svižný a slušně rozehraný zápas nám nakonec nepřinesl ani bod. Hráče přesto musím pochválit za týmový výkon, obrovské úsilí v dlouhé početní nevýhodě a v neposlední řadě za herní stránku v úvodních dvaceti minutách.
Jan Pítr - trenér U19

/fotbal4.jpg

www.deza.cz
www.ifortuna.cz
www.lionsport.cz/
www.adidas.cz/
www.activecolour.com/
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/