Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

26. 5. 2018 - U19: Titul U19 patří Valmezu!!!


TJVM – SK Hranice 8:0 (4:0)
branky: 6. a 20. Smékal, 16. Kadla, 26. Straka, 50. Vozák, 60. a 81. Gold, 83. Pobořil
sestava: Fröhlich (32. Škorňa) – Kelárek, Sovák (55. Marek), Gold, Koleček – Gajdušek, Straka (46. Jašíček) – Kadla, Smékal (70. Němec), Vozák (50. Pobořil) – Gajdoš
Zase se nám vyplatilo, že jsme do začátku domácího zápasu „vlétli“ a tlak přetavili do dvacáté minuty na 3:0. Prosadili se dvakrát Smékal a jednou Kadla. Tým opět šlapal a nepustil (zřejmě oslabené) Hranice do hry. Skóre ještě zvýraznil už ne pouze sváteční střelec Straka a do kabin jsme šli v pohodě. Jen zranění brankáře Fröhlicha kazilo větší radost, ale snad bude vše v pořádku. Ve zbytku zápasu ho zastoupil jistý Škorňa.
Během druhého poločasu se do hry dostali další čtyři náhradníci a kluci přidávali další šance a branky. Před svým vystřídáním se prosadil Vozák, dvě branky dal a na svá útočnická léta si vzpomněl stoper Gold a skóre pohotově uzavřel Pobořil.
Dnešní zápas se musel divákům líbit (Jaký rozdíl proti středě v Kuníně!). Hráči si cestu za „titulem“ nenechali ani trochu zkomplikovat a tři kola před koncem nás už na prvním místě nikdo nedožene!
Po zápase bouchlo pár šampusů, zazpívalo se a snědla se pizza od Hanky Žilinské. Do kabiny přišli pogratulovat místopředseda a sportovní manažer klubu pan Zahradníček s předsedou klubu Mgr. Odstrčilem. Více slavit zatím nemůžeme. Hráči mají na neděli nominace do A a B týmu mužů, kde se ještě o dost hraje. A v dalších dorosteneckých zápasech bychom rádi dosáhli na prémii od vedoucího a člena výboru Ing. Karla Straky za 100 vstřelených branek :-)
Jan Pítr – trenér U19

/like.jpg

www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/