Víkendové výsledky Tréninkový plán Rozpis víkendových zápasů

U19 starší dorost

19. 5. 2018 - U19: První pokus rozhodnout soutěž nevyšel, další však přijdou


SK Uničov – TJVM 3:2 (1:1)
branky: inkas. 41., 51., 87. - 7. Gajdušek, 54. Gajdoš
sestava TJVM: Fröhlich – Kelárek, Sovák, Gold, Koleček – Gajdušek, Straka – Kadla, Smékal, Vozák (60. Jašíček (79. Ryšánek)) – Gajdoš
Úvod přinesl naši svižnou hru a převahu, kterou v sedmé minutě potvrdil brankou přímo z rohu Gajdušek. Ještě chvíli jsme v této hře pokračovali a snažili se přidat druhou branku. Nepovedlo se a hra z naší strany pomalu uvadala. Hráči začali chodit, mluvit, gestikulovat a ztracené míče se vracely okamžitě zpět na naši polovinu. Trest přišel před poločasem. Kapitán domácích přehodil brankáře Fröhlicha a do kabin jsme šli s remízou.
Ve druhém poločase se naše aktivita zvedla, ale byla přibržděna obdrženou brankou v 51. minutě po vystižení naší rozehrávky. Za tři minuty se nám povedlo vyrovnat. Gajdušek našel Gajdoše a ten uklidil míč ke vzdálenější tyči. V zápase jsme chtěli zvítězit. Domácí samozřejmě také. Rozuzlení přišlo tři minuty před koncem po trestném kopu těsně za hranicí našeho velkého vápna. Míč si postavil kapitán soupeře a krásnou přímou ranou do šibenice rozhodl zápas pro Uničov.
V zápase nás mrzí „odchozená“ druhá část prvního poločasu. Tam jsme zápas tzv. odflákli. Celkově by dnešní výkon asi stačil na větší polovinu týmů v soutěži, bohužel ne na domácí. Žádná tragédie se nestala. Čekají nás v týdnu dvě derby. Ve středu Nový Jičín a v sobotu Hranice a uděláme maximum, abychom je obě stoprocentně zvládli!
Jan Pítr – trenér U19

/fotbal4.jpg





www.deza.cz
www.cscabot.cz
www.lvtrans.cz
www.valasskemezirici.cz
www.alpine.cz
www.auto-garant.cz/
www.tsvm.cz
www.csad.cz
www.umrtvolky.cz
www.mlekarna-valmez.cz/
www.encore-gtd.cz/
www.vila-encore.cz/cs
www.lionsport.cz/
www.realityvsetin.cz/
www.schott.com/
www.pneu-ukopeckych.cz/
www.robe.cz/
www.skalkalahudky.cz/
www.dkokna.cz/